Jej uśmiech znał cały świat. “Mała miss” odeszła w wieku 16 lat

2022-05-05 10:05

Kailia Posey nie żyje. Gwiazda konkursów piękności znana z programu "Mała piękność" oraz bohaterka popularnego na całym świecie mema, na którym jako trzylatka uśmiecha się od ucha do ucha zmarła w wieku 16 lat. Rodzina podała przyczynę śmierci nastolatki.

Jej uśmiech znał cały świat. “Mała miss” odeszła w wieku 16 lat
Autor: Instagram/@kailiaposey/ YT Jej uśmiech znał cały świat. “Mała miss” odeszła w wieku 16 lat

O śmierci Kailli poinformowała w mediach społecznościowych jej mama - Marcy Posey Gatterman.

“Nie mam słów. Moja piękna córeczka odeszła. Proszę, uszanujcie naszą prywatność, gdy opłakujemy stratę Kailii. Moja kochane dziecko na zawsze” – czytamy.

Cała rodzina jest zdruzgotana jej nagłym odejściem.

Według dostępnych informacji, ciało Kailii Posey zostało znalezione 2 maja, w samochodzie zaparkowanym w Birch Bay State Park w stanie Waszyngton.

"Zdecydowała o zakończeniu swojego życia"

Rodzina 16-latki w rozmowie z portalem TMZ miała przekazać, że Kaila Posey popełniła samobójstwo kilka dni po swoich urodzinach i balu maturalnym.

“Była odnoszącą sukcesy nastolatką, ze świetlaną przyszłością, ale niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi”– powiedziała Kailii.

Nastolatka cały czas kontynuowała swoją przygodę z modelingiem i konkursami piękności. Swoje działania relacjonowała w mediach społecznościowych. Jeszcze w lutym tego roku walczyła o tytuł Miss Washington Teen USA. Kilka dni przed śmiercią dziewczyna bawiła się na swoim balu maturalnym. 1 maja jej mama wstawiła zdjęcie córki w sukni balowej. Nic nie zwiastowało jeszcze tej strasznej tragedii.

Przeczytaj także: Uśmiechnięta depresja - problemy, których nie widać

Kaila interesowała się też lotnictwem. Po maturze planowała studiować właśnie lotnictwo i zostać pilotem cywilnym.

Trudno sobie wyobrazić, co działo się w sercu i głowie tej odnoszącej sukcesy dziewczyny, skoro zdecydowała się na taki krok. Według Today.com bliscy Kailii podjęli decyzję o założeniu funduszu Kailia Posey Teen Crisisis, który ma pomagać uczniom w kryzysie.

Jeśli potrzebujecie wsparcia – pamiętajcie, że możecie skorzystać z bezpłatnych telefonów zaufania. Wystarczy zadzwonić pod numery:

  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym – 116 123
  • Antydepresyjny telefon zaufania fundacji ITAKA – 22 484 88 01

Przeczytaj: Depresja młodzieńcza - jak objawia się depresja i jak pomóc choremu nastolatkowi?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza