Julia Żugaj szczerze o instynkcie macierzyńskim. „To ciebie jeszcze można by kąpać i przewijać”

2024-05-27 13:51

Kobiety zostają mamami w przeróżnym wieku. Dziś coraz więcej kobiet zachodzi w pierwszą ciążę po 35., a nawet po 40. roku życia. Czy jednak bycie mamą 20-letnią jest dziś uznawane za szaleństwo? Dyskusja w tym temacie rozgorzała po ostatnim wywiadzie idolki dzieci i młodzieży - Julii Żugaj.

Julia Żugaj w ogniu krytyki podczas wywiadu
Autor: Instagram/ @juliazugaj Julia Żugaj w ogniu krytyki podczas wywiadu

Julia Żugaj to 24-letnia infuencerka prowadząca kanał na YouTube. Jej filmiki i piosenki, które nagrywa podbijają serca starszych dzieci i wczesnej młodzieży. Choć wiele osób z racji jej contentu uznaje ją jeszcze za dziecko, to Julia od pół roku jest narzeczoną i mówi wprost, że marzy o dziecku.

To ciebie jeszcze można by kąpać i przewijać

- skomentował z typowym dla siebie sarkazmem Kuba Wojewódzki, gdy gościł w swoim show młodą gwiazdę. 

Internauci nie podzielają zdania 60-latka. Pod nagraniami tego odcinka show pojawia się całe mnóstwo komentarzy o tym, że 24 lata to idealny czas na dziecko

Dowiedz się: Fanki oburzone "wybrykiem" Wersow, lekarz komentuje. Poszło o zupkę

POLSAT HIT FESTIVAL - JULIA ŻUGAJ

Dziecięce gwiazdy inne niż kiedyś

Gdy współczesne pokolenie rodziców było dziećmi, nastoletnie gwiazdy kreowała głównie telewizja. "Klub przyjaciół Myszki Miki" ukształtował takie sławy, jak Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake czy Ryan Gostling. Późniejsze seriale Disneya, jak chociażby Hanna Montana wypromowały nastoletnie wówczas Miley Cyrus i Selenę Gomez. Dziś kreatorem gwiazd jest YouTube.

Oprócz kontrowersyjnych z uwagi na afery takie jak chociażby Pandora Gate grup młodych ludzi jak Ekipa, czy Genzie, wiele gwiazd YouTube`a działa solo, jak Julia Żugaj. 

Dobry przykład dla dzieci płynący z YouTube`a?

Wielu krytykuje styl influencerów, którzy mieszkają wspólnie w willach i nagrywają coś na kształt współczesnego "Big Brothera", żyjąc jak wieczne dzieci, choć mają po dwadzieścia kilka lat. W kontraście do nich jest właśnie Żugaj, która jednak została ostatnio wyśmiana za swoje dojrzałe plany.

- Co takiego powoduje u tak młodych ludzi chęć założenia podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina? - zapytał Julię Żugaj, Kuba Wojewódzki w swoim show.

 - Odpowiem krótko, u mnie jest to po prostu instynkt macierzyński. Może wynika to z tego, że pod względem mojej kariery jestem w momencie, który mnie usatysfakcjonował. Mam poczucie, że prawie wszystko, co chciałam zrobić w internecie, zrobiłam. Co nie zmienia faktu, że dalej świetnie się bawię i dalej nowe pomysły będą wpadać mi do głowy. Ale mógłby mi towarzyszyć jeszcze mały człowiek. Tutaj by sobie siedział obok mnie i byśmy wspólnie z tobą rozmawiali - skwitowała młoda gwiazda, co niezwykle bawiło prezentera. 

Przeczytaj: Sylwia Przybysz nie daje już rady. Mama trójki błagalnie: „niech ktoś zatrzyma tę karuzelę”

Julia Żugaj idzie śladem Sylwii Przybysz?

Julia Żugaj to nie jedyna młoda gwiazda YouTube`a, która myśli o założeniu rodziny. Taką rodziną influencerów jest już Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Mimo, że mają 25 i 27 lat, są już rodzicami 4-letniej Poli, 2-letniej Neli i rocznej Jaśminy. 

Rodzinę założyli też Weronika Sowa i Karol Wiśniewski znani bardziej jako Wersow i Friz z Ekipy. Para wychowuje niespełna roczną córeczkę - Maję. 27-latka i 28-latek dalej kontynuują swoje kariery jako influencerzy.