Katarzyna Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa i ujawniła jego płeć

2022-07-25 11:07

Jurorka „Top model” kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Tym samym spełniła swoje wielkie marzenie o macierzyństwie w wieku 49 lat. Szczęśliwa mama opublikowała pierwsze zdjęcie swojej pociechy, potwierdzając tym samym medialne doniesienia o szczęśliwym porodzie.

Katarzyna Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa i ujawniła jego płeć
Autor: Instagram/ @kasiasokolowska_officia Katarzyna Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa i ujawniła jego płeć

Katarzyna Sokołowska informację o ciąży długo utrzymywała w tajemnicy. Dopiero w zaawansowanej ciąży zdradziła, że zostanie mamą. W jednym z wywiadów zdradziła wówczas, że maleństwo przyjdzie na świat dzięki metodzie in vitro. Również moment porodu utrzymała w tajemnicy. Dopiero kilka dni po nim zdecydowała się pokazać zdjęcie dziecka i ujawnić jego płeć.

Przeczytaj: Marcin Mroczek pokazał swoją kryjówkę przed dziećmi. Typowy ojciec - matki wiedzą, kiedy "to" robicie

Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcie syna

„Szczęście” – tak oszczędnie świeżo upieczona mama podpisała zdjęcie słodkich stópek noworodka, które dodała na Instagramie. W hashtagach zaś zdradziła, że na świecie powitała małego chłopca. Przyznała także, że jest przepełniona miłością i wdzięcznością.

Przyjaciele oraz fani jurorki „Top model” od razu pośpieszyli z gratulacjami. Pod postem pojawiło się całe mnóstwo miłych komentarzy.

„Ciocia Kinga uwielbia od pierwszego dnia. Gratulacje i najlepsze życzenia dla wspaniałych Rodziców!” - napisała Kinga Rusin.

„I to jest właśnie to nieopisywalne szczęście. Jesteście bardzo dzielni i cieszę się, że mogliśmy na Was patrzeć w tym czasie. Cieszcie się sobą i z niczym nie spieszcie” – gratulowała Lara Gessler.

„Kasia, cudowna wiadomość! Niech miłość będzie z Wami” – napisała z kolei Anita Werner.

My również dołączamy się z wielkimi gratulacjami i życzymy dużo dużo szczęścia.

Przeczytaj także: Ewa Farna tłumaczy się z nieobecności w mediach i pokazuje córkę. Co za burza włosów