Krzysztof Ibisz pokazał swoją rodzinę patchworkową. "Wraca człowiekowi wiara w ludzi"

2024-05-13 16:04

Wiele związków po rozwodzie nie kończy się dobrymi, ani nawet poprawnymi relacjami. Są jednak przykłady na to, że mimo rozstania ludzie mogą żyć w zgodzie, dla dobra wspólnych dzieci. Taką, wzorową rodzinę patchoworkową tworzą właśnie Ibiszowie. Ich ostatni, wspólny post poruszył internautów.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak Ibisz
Autor: Instagram/ @krzysztof_inisz_official Krzysztof Ibisz i Anna Nowak Ibisz na zakończeniu liceum syna.

Nie od dziś wiadomo, że kultowy prezenter Krzysztof Ibisz i jego była żona, Anna Nowak Ibisz, dziennikarka znana jako "Pani Gadżet" mają bardzo dobre relacje. Mimo rozwodu żyją w przyjaźni i ewidentnie widać, że się lubią. Małżeństwem byli w latach 2005-2009. Z tamtego okresu mają wspólnego syna Vincenta, który jest tegorocznym maturzystą. 

Obydwoje mocno przeżywają ten okres w życiu swojej pociechy. A fani nie mogą wyjść z podziwu nad ich relacją. 

Zobacz: Krzysztof Ibisz planuje kolejne dziecko? Wyznał, czego brakuje mu do pełni szczęścia

Krzysztof Ibisz o urokach dojrzałego ojcostwa. Będzie miał jeszcze córeczkę?

Anna i Krzysztof Ibisz rodzicami maturzysty

59-letni Krzysztof Ibisz jest ojcem trzech synów. Z dziennikarką, Anną Zejdler ma 25-letniego syna Maksymiliana, z prezenterką i aktorką Anną Nowak-Ibisz- 18-letniego Vincenta, a z trzecią żoną, Joanną Kudzbalską ma małego synka, 2-letniego Borysa. 

Środkowy syn gwiazdora właśnie zdaje maturę. Pod koniec kwietnia, jego rodzice opublikowali wspólny post

Dumni rodzice na zakończeniu roku Vincenta (4 klasa LO) , lekko spięci przed maturą. Pozdrawiamy

- podpisał Ibisz. 

Jak się jednak okazuje, nie tylko w tak oficjalnych sytuacjach, byli małżonkowie potrafią spędzać razem miły czas. Ostatnio pokazali wspólne popołudnie na placu zabaw.

Bawimy się z Bo, z bratem Vincentem, ciocią Anią @anna_nowak_ibisz_official & Tatą Bo. Życzymy wszystkim udanego popołudnia

- czytamy na ich instagramowych profilach.

Rodzina patchworkowa na medal

Fani obydwojga nie mogą wyjść z zachwytu nad ich relacją.

"Boże jak to jest możliwe, że jednak ludzie mogą się dogadać pomimo rozpadu związku, BA chyba nawet - LUBIĆ" - napisała jedna z fanek

"Wzajemny szacunek mimo, że każdy poszedł w swoją stronę, ale widać nie do końca bo kontakt jest. Z byłą żoną mieć tak dobry kontakt. Brawo Panie Krzysztofie" - wtórowała jej kolejna.

"Patrząc na was to wraca człowiekowi wiara w ludzi... Można się rozstać, czasem trzeba, ale z klasą i WY ją macie. Gratulacje" - napisał jeszcze ktoś inny.

Na tym jednak nie koniec wspólnych kontaktów patchworkowej rodziny. Anna Nowak Ibisz nie raz wypowiadała się w samych superlatywach o trzeciej żonie Krzysztofa Ibisza. W marcu tego roku ukazał się nawet ich wspólny instagramowy live. Dziennikarka tak zapowiadała swój wywiad z Joanną Ibisz, lekarką promującą naturalne sposoby dbania o zdrowie.

Moim i Waszym gościem będzie Joanna Ibisz @bewellbyjoibisz. Łączy nas bardzo wiele, przede wszystkim wzajemny szacunek i zrozumienie

- zaczynała swój post.

Pozostaje nam tylko pogratulować całej trójce mądrości życiowej.