Krzysztof Ibisz planuje kolejne dziecko? Wyznał, czego brakuje mu do pełni szczęścia

2023-02-03 10:31

Krzysztof Ibisz ma troje dzieci. Dwóch synów z poprzednich małżeństw i urodzonego w zeszłym roku Borysa. Teraz, w jednym z wywiadów, 57-letni prezenter przyznaje, że marzy mu się jeszcze jedno dziecko. Do pełni szczęścia brakuje mu... córki.

Krzysztof Ibisz z żoną
Autor: Instagram/ @krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz zdradził swoje marzenie o powiększeniu rodziny.

Krzysztof Ibisz ma dwóch starszych synów: 24-letniego Maksymiliana - ze związku z dziennikarką Anną Zejdler oraz 17-letniego Vincenta - z małżeństwa z dziennikarką Anną Nowak-Ibisz. W 2021 roku prezenter wziął trzeci ślub z 29-letnią lekarką Joanną Kudzbalską. Para pod koniec września zeszłego roku została rodzicami. Dziś ich synek, Borys ma 4-miesiące.

W jednym z wywiadów, Ibisz przyznał ostatnio, że wciąż ma jedno niespełnione marzenie odnośnie ojcostwa - chciałby mianowicie mieć córkę

Dowiedz się: Starszy syn Krzysztofa Ibisza wciąż nie poznał braciszka. "Pani Gadżet" zdradziła dlaczego

Krzysztof Ibisz wspomaga się okularami do czytania. Oczy zdradzają jego wiek!

Sprawdź: Krzysztof Ibisz po pierwszych dniach z noworodkiem ma ważny apel. „Nie straszcie przyszłych rodziców”

Tuż po narodzinach małego Borysa, 57-letni prezenter, w euforii pierwszych wspólnych chwil, dość licznie dzielił się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Później jednak rodzinne kardy na dłuższy czas zniknęły z jego Instagrama. Nie jest jednak tak, że rola świeżo upieczonego taty mu spowszedniała.

Ostatnio bardzo wiele opowiedział o swoim ojcostwie, w rozmowie z Damianem Michałowskim w podcaście "Między Nami Rodzicami". W rozmowie Krzysztof Ibisz ze wzruszeniem wspominał poród żony.

- Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją - opowiadał.

Panowie rozmawiali też o wychowywaniu malucha i kontaktach Ibisza z synami z poprzednich małżeństw. Największym zaskoczeniem rozmowy, był jednak jej fragment o planach i marzeniach rodzicielskich na przyszłość. 

- To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz, czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał - dodał.

Być może zatem, Krzysztof Ibisz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększania rodziny. 

Zobacz: Krzysztof Ibisz pokazał uroczy film z synkiem. "Facet dojrzewa później do bycia ojcem"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza