Kupuj i wspieraj zakup ubrań dla dzieci z domów dziecka

2021-05-10 15:42

Już po raz 4 Towarzystwo Nasz Dom i marka Vizir organizują akcję charytatywną "Ubrania od serca". Dzięki niej dzieci z domów dziecka otrzymają vouchery na zakup nowych wymarzonych ubrań, które będą mogły samodzielnie wybrać według własnych upodobań. Aby przyłączyć się do akcji należy kupić produkty do prania marki Vizir oznaczone logo w formie pomarańczowego serca. Akcja potrwa do 30 czerwca 2021 roku.

ubrania z sercem
Autor: materiały prasowe

1 kwietnia br. rozpoczęła się 4. edycja programu charytatywnego „Ubrania od Serca”, który wspiera dzieci mieszkające w domach dziecka. Dzięki zaangażowaniu Polaków, którzy włączą się w akcję i kupią kapsułki lub proszki do prania Vizir, dzieci otrzymają bony podarunkowe na zakupy odzieżowe w wybranym sklepie. Wspólnie z rówieśnikami i opiekunami będą miały okazję wybrać się na wycieczkę w poszukiwaniu wymarzonych ubrań.

Ubranie to ważna część naszej tożsamości

Każdego dnia zakładamy ubranie, które jest formą komunikowania się z otoczeniem, wyrażania swoich poglądów czy aspiracji. Dzieci z wiekiem mają coraz silniejszą potrzebę pokazywania swojej indywidualności, w szczególności jest to widoczne w okresie dojrzewania. W Polsce w placówkach opiekuńczo-wychowawczych przebywa prawie 16,7 tys. dzieci i młodzieży1. Ponad 60% stanowią osoby między 10. a 17. rokiem życia, czyli w okresie kształtowania się charakteru oraz zdobywania umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. To właśnie im w szczególności dedykowana jest akcja.

Produkty biorące udział w akcji "Ubrania od Serca"

Program „Ubrania od Serca” może wesprzeć każdy! Wystarczy kupić następujące produkty w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 roku dostępne we wszystkich sklepach detalicznych w Polsce:

  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 31 prań,
  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 31 prań,
  • proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania 50 prań,
  • proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 50 prań.

Produkty te łatwo odnajdziecie dzięki charakterystycznemu logo w formie pomarańczowego serca.

Polecamy: Czy prać ubranka niemowlaka razem z ubraniami dorosłych?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza