Lara Gessler wspomina narodziny córki. „Wyglądała jak Zbigniew Stonoga i była cała fioletowa”

2023-10-20 14:39

Noworodki nie zawsze zachwycają. Lara Gessler w jednym z wywiadów nawiązała wspomnieniami do wrażeń po ujrzeniu córki po raz pierwszy. Od tamtych chwil minęły 3 lata, bo mała Nena właśnie świętuje urodziny. Znana mama z tej okazji mówi o niej wzruszającymi słowami - "Jest moim przewodnikiem wyprawy, o której marzyłam odkąd pamiętam".

Lara Gessler z córką Neną
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler z córką Neną, która skończyła 3-latka.

Odkąd 34-letnia Lara Gessler została mamą, wiele jej publikowanych w internecie treści dotyczy dzieci i macierzyństwa. Lara jest znana na "salonach", a jej rozpoznawalność, wraz z pojawieniem się dzieci, stale rośnie. Córka znanych polskich restauratorów sama wyrosła na cukiernika. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jej młodszy syn Bernard niedawno skończył roczek, z kolei córka Nena właśnie skończyła 3 lata.

Z tej okazji znana mama opublikowała post ze wzruszającymi słowami, pod którymi mogłoby podpisać się wiele mam mówiąc o własnych dzieciach.

Przeczytaj też: Lara Gessler wyjaśniła, co się dzieje ze zdrowiem jej córki. Chodzi o stawy 2-letniej Neny

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Zobacz: Noworodki tuż po porodzie - nie wyglądają jak z reklamy, ale dla mam są najpiękniejsze

"Jest moim przewodnikiem wyprawy"

"Ta maluszka skończyła dziś 3 latka. Jest moim przewodnikiem wyprawy, o której marzyłam odkąd pamiętam. Przewodnikiem, któremu zaufałam od pierwszej sekundy. A najlepsze w tej wyprawie jest to, że nikt nie wie, co stanie się jutro" - napisała znana mama na swoim Instagramie.

Dla wszystkich rodziców czas po narodzinach dzieci płynie niezwykle szybko. Mała Nena urodziła się w roku pandemii Covid-19. Jej narodziny, Lara Gessler wspominała w jednym z wywiadów. Podobne zabawne wspomnienie z pewnością ma w głowie wiele mam. Nie jedna z nas patrząc na swoje nowo narodzone dziecko, w pierwszej chwili dziwiła się. że nie wygląda ono, jak żywcem wyjęte z reklamy. Właśnie za taką szczerość lubimy Larę. 

"Wyglądała totalnie jak Zbigniew Stonoga i była cała fioletowa. Jak ją zobaczyłam, to był obłęd! To jest wrażenie tak abstrakcyjne" - wspominała gwiazda w wywiadzie udzielonym na blogu Anny Lewandowskiej, Baby by Ann.

"To jest moja córka, ona sobie już nigdzie nie pójdzie"

W dalszej części rozmowy z serwisem, Gessler mówiła o uczuciach, które oblały ją chwilę później. Tu już atmosfera rozmowy zmieniła się na bardzo uczuciową.

"Mam to do dziś, że patrzę na nią i myślę: To jest moja córka, ona sobie już nigdzie nie pójdzie, ona tutaj zostaje. To poczucie, że jesteś jedyną osobą dla tej osoby. Po raz pierwszy w życiu. Ta osoba ma ciebie i tatę, i wy jesteście tymi najbardziej szczególnymi ludźmi dla niej, ona nie ma nikogo innego na świecie. To jest nieprawdopodobne, tego nie da się opowiedzieć" - mówiła.

Lara Gessler od lat kontynuuje tradycje kulinarne swojej rodziny. Wraz z mamą, znaną restauratorką Magdą Gessler prowadzi cukiernię i restaurację "Słodki słony", jest też autorką książek kulinarnych i pracowni kulinarnej z kursami gotowania i wydarzeniami integracyjnymi.

Źródło:

Jastrząb Post

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza