Lili Antoniak pokazała twarz dziecka... jeszcze przed narodzinami! Fanki: "Jak Rysio Kalisz"

2022-09-20 9:30

Lili Antoniak pozwoliła fankom "zajrzeć" do swojego ciążowego brzucha. Influencerka znana z programu Gogglebox i przyjaźni z celebrytką Sylwią Bombą, o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, poinformowała pod koniec maja. Teraz jest więc na ostatniej prostej ciąży. Jak będzie wyglądać jej dziecko?

Lili Antoniak
Autor: Instagram/ @lili.antoniak Lili Antoniak pozwoliła fankom "zajrzeć" do swojego ciążowego brzucha.

Tuż po poinformowaniu o ciąży, Lili Antoniak nadała swojemu nienarodzonemu dziecku robocze imię "no gender" - Lucky. Kilka tygodni później, poznała płeć dziecka i obwieściła z zadowoleniem, że czeka na drugą córeczkę.

Teraz pokazała pierwsze zdjęcie swojej pociechy - z USG 3D. Zrobiła to w fantastyczny sposób, który może być świetną inspiracją dla innych mam, chcących mieć pamiątkę z ciąży.

Wszystko o badaniu USG 3D

Zobacz też: Czy zdjęcie USG 3D jest wiarygodne? Oto zdjęcia, które to potwierdzają

Niedawno Lili zdradziła kilka pomysłów na imiona dla swojej córki. Mira Rozalia, Selena Azalia, Mia Róża, Aurora Lilia i Aria Malena - to pomysły, która podała pytając fanki, czy odgadną imię jej drugiej pociechy. Ostatecznej decyzji jednak nie podała. 

Teraz za to, pokazała pierwsze zdjęcie maleńkiej dziewczynki.

Hej Mimisiu - miło zobaczyć Twoją twarz. Czekamy na Ciebie! Kto widzi „buzie w tym tęczu”? Podobna do Alenki?

Fanki Lili, które w większości same są mamami lub też spodziewają się dziecka, nie kryły zachwytów nad pomysłem influencerki na pokazanie twarzy córeczki:

  • Ale cudny filmik
  • Matka czarodziejka
  • Pewnie, że podobna, ale Ty jak pięknie wyglądasz

Oprócz porównań do taty, pojawiły się też żarty z wyglądu bobasów:

- Rysio Kalisz 2.0

- hahhaa kocham bobasy na Kalisza

Pomysł Lili ze zdjęciem namalowanym na brzuchu jest bardzo uroczy. A wy, pokazywałyście zdjęcia swoich nienarodzonych dzieci w social mediach, czy wolałyście poczekać, by zobaczyć je najpierw na żywo?

Dowiedz się: Kiedy zrobić USG 3D, żeby najlepiej oddało wygląd dziecka? To porównanie to doskonała podpowiedź

Gogglebox - program z którego znana jest Lili, to show rozrywkowe oparte na brytyjskiej licencji. Konwencja show polega na tym, że pary, rodziny, czy grupy przyjaciół komentują znane i lubiane programy i seriale telewizyjne. Oprócz uczestnictwa w programie, Lili Antoniak jest influencerką, aktywnie prowadzącą kanał na YouTube i profil na Instagramie, gdzie gromadzi już ponad 240 tys. followersów. 

Nasi Partnerzy polecają