Lili Antoniak zdradziła płeć drugiego dziecka. "Są kobiety, które mają inne marzenia niż Wy"

2022-07-01 10:10

Lili Antoniak - uczestniczka programu Gogglebox, a także influencerka, prowadząca kanały w mediach społecznościowych spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno celebrytka zorganizowała bardzo pomysłową imprezę typu #genderreveal, na której ogłosiła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Lili Antoniak
Autor: Instagram/ @lili.antoniak Lili Antoniak zdradziła płeć swojego drugiego dziecka.

Już nie tylko Baby Shower, czyli impreza na niedługo przed narodzinami, przygotowywana specjalnie dla mamy i jej nienarodzonego maluszka, by uczcić jego narodziny, jeszcze zanim połóg wykluczy na moment mamę z życia towarzyskiego. Teraz równie modna jest jeszcze jedna ciążowa impreza - Gender Reveal, na której przyszli rodzice zdradzają swoim bliskim płeć dziecka. 

Właśnie takie przyjęcie zorganizowała ostatnio Lili Antoniak, znana nie tylko z programu Gogglebox, ale też z blogowania. 

Zobacz: Baby Shower – jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej mamy

Zobacz też: SŁAWNE MAMY BLOGERKI. Zobacz, które gwiazdy blogują!

Lili imprezę zdradzającą płeć swojego dziecka połączyła z rocznicą ślubu. Nie obyło się jednak bez różowych i niebieskich balonów. Goście mogli też obstawiać swoje przewidywania i głosować na "dziewczynkę" lub "chłopca". Na koniec Lili wraz z mężem i córką odpaliła świece dymne w sugestywnym kolorze. A był on... różowy. 

Dowiedz się: Jakie objawy ciąży wskazują na chłopca, a jakie na dziewczynkę. Sprawdziło się u was?

Jak napisała celebrytka na swoim Instagramie, kolejna dziewczynka to spełnienie jej marzeń. 

Marzyłam, żeby mieć córeczkę i co jakiś czas mówię Alence „jesteś moim największym marzeniem”. Nawet o tym nie śniłam, że to marzenie może spełnić się dwa razy! Dwie siostry, nasze małe księżniczki. Jako #matkawariatka kochająca się w różu, tiulach i brokacie szaleje ze szczęścia.

Lili odpowiedziała też z przekąsem wszystkim tym, którzy nie wiedzieć czemu pocieszali, ją że nie będzie miała "parki".

I dziękuje za wszystkie wiadomosci w stylu „następny będzie chłopiec”, bo serio - są kobiety, które mają inne marzenia, niż Wy. I pewnie też oszalałabym z miłości jakbym miała synka, ale w głębi serca wiem, że zdecydowanie gra tam kobieca siła.

Sprawdź: Test na płeć dziecka z moczu daje wynik już koło 10. tygodnia ciąży - czy warto?

Gogglebox to program rozrywkowy oparty na brytyjskiej licencji, który emitowany w Polsce jest już od 8 lat. Konwencja show polega na tym, że pary, rodziny, czy grupy przyjaciół komentują znane i lubiane programy i seriale telewizyjne. 

Z tego show wywodzi się celebrytka - Sylwia Bomba, a ostatnio dołączyła do niego też jej przyjaciółka z życia prywatnego - Lili Antoniak. Oprócz uczestnictwa w programie, Lili jest influencerką, aktywnie prowadzącą kanał na YouTube i profil na Instagramie, gdzie gromadzi już ponad 225 tys. followersów. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza