Maffashion gorzko po rozstaniu z Fabijańskim. "Zaczął się w końcu opiekować dzieckiem"

2022-10-19 10:50

Gdy media obiegła informacja o tym, że uwielbiany polski aktor młodego pokolenia i najbardziej znana rodzima blogerka modowa są parą, zachwytom nad ich związkiem nie było końca. Tym bardziej, że dość szybko zostali rodzicami i wrzucali do sieci chwytające za serce, rodzinne zdjęcia i nagrania. Niestety, równie głośne, było też ich rozstanie. Teraz gwiazda przerywa milczenie o podziale opieki nad ich synkiem.

Julia Kuczyńska - Maffashion
Autor: Instagram/ @maffashion_official Julia Kuczyńska przerywa milczenie po rozstaniu z ojcem swojego synka.

W styczniu 2020 roku Julia Kuczyńska, znana także jako Maffashion, i Sebastian Fabijański ogłosili, że są parą, choć media od miesięcy o tym spekulowały. We wrześniu tego samego roku urodził się ich syn - Bastian Jan. Niespełna rok później para ogłosiła swoje zaręczyny. Rodzinna sielanka nie trwała jednak długo, bo latem 2022 roku rodzice dwulatka ogłosili rozstanie.

Nie obyło się bez kontrowersji. Media huczały od wiadomości o wzajemnych zdradach pary i aferze, w którą zamieszana była znana "bywalczyni" - transseksualna Rafalala. Teraz, gdy po kilku miesiącach emocje nieco opadły, Maffashion po raz pierwszy wypowiedziała się o podziale obowiązków nad synkiem. 

Dowiedz się: 25 lat badań nad rozwodami - wniosek? „To najgorsza krzywda, jaką możecie wyrządzić dziecku”

Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?

Sprawdź: Rozwód a dziecko. Kontakty z dzieckiem po rozwodzie: jak je egzekwować? [WYWIAD]

Ojcostwo po rozstaniu

Rozstanie w związku, który stworzył rodzinę, nigdy nie jest łatwe. Kuczyńska i Fabijański musieli zająć się sprzedażą wspólnego domu. Rzecz jasna, ogromnych ustaleń wymagał też podział opieki nad ich synem Bastkiem. Ostatnio blogerka udzieliła wywiadu w tym temacie dla portalu Jastrząb Post. Zapytana o to, czy oprócz niani, były partner pomaga jej przy synu, Maffashion odpowiedziała:

No jesteśmy na etapie dogadywania szczegółów, ale tak. Teraz zajmuje się dzieckiem. 

Reporterka portalu nawiązała do wcześniejszej rozmowy z aktorem, w której przyznał, że po rozstaniu spędza z synem nawet więcej czasu, niż przedtem. 

No zaczął się w końcu opiekować dzieckiem. 

Dziennikarka przyznała, że często większość obowiązków spada na mamy, mimo że dziecko ma dwoje rodziców, na co Kuczyńska odparła:

Często, ale to nie jest jakby reguła. Różnie to się odbywa w różnych rodzinach. 

Dowiedz się: 500 plus po rozwodzie przy opiece naprzemiennej

Wcześniej para dość często publikowała wspólne zdjęcia i filmiki. Hitem internetu było wideo, wstawione przez Kuczyńską na Instagram, na którym aktor śpiewał synkowi kołysankę. Wszystkie te treści są już jednak wykasowane.