Magdalena Lamparska właśnie urodziła. Wybrała dla córeczki piękne i nietypowe imię

2022-09-20 10:55

Magdalena Lamparska właśnie poinformowała swoich fanów, o tym, że na świecie jest już jej córeczka. Piękne, rodzinne zdjęcie, aktorka uzupełniła wzruszającym opisem. Podała też imię dziewczynki - jest nietuzinkowe, a dzięki dwuczłonowości łączy nowoczesność z tradycją. Nie zabrakło też pięknych podziękowań w stronę personelu szpitala, w którym rodziła gwiazda.

Magdalena Lamparska
Autor: Instagram/ @ magdalamparska Magdalena Lamparska urodziła córeczkę.

Magdalena Lamparska właśnie urodziła swoje drugie dziecko. 34-letnia aktorka jest już mamą Tymoteusza, który ma 5 lat. Teraz wraz z mężem, podróżnikiem Bartkiem Osumką, przywitała na świecie córeczkę. Aktorka nie kryje wzruszenia. 

To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu

Marissa o sukcesie piosenki do filmu „365 dni: Ten dzień”

Aktorka w swoim poście nie zapomniała jednak wspomnieć także o synku. Całkiem niedawno, martwiła się i zastanawiała, jak uda jej się podzielić miłość i uwagę na dwoje dzieci. Pisała wówczas we wzruszający sposób:

Teraz zastanawiam się jak to jest z miłością? Jak z podziałem uwagi? Czy można serce przeciąć na pół? Jak to jest/było u Was?

Teraz, chyba problem rozwiązał się sam, a Lamparska wraz z mężem i synkiem wita w rodzinie noworodka:

Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną.

Dowiedz się: Jak się przygotować na przyjście na świat drugiego dziecka?

Imię Mila w 2022 roku otrzymało tylko 65 dziewczynek. To nietuzinkowy pomysł na nazwanie dziewczynki, choć w połączeniu z drugim imieniem po mamie - Magdalena, brzmi ponadczasowo. Imię Mila, szczególnie popularne jest we wschodniej Europie. Imię to nosi amerykańska aktorka z rosyjskimi korzeniami - Mila Jovovich, czy pochodząca z Ukrainy Mila Kunis. 

W pierwszym instagramowym wpisie po porodzie, Lamparska zawarła też podziękowania w kierunku personelu medycznego, z którym rodziła. Z jej słów wywnioskować można, że poród małej Mili musiał być pięknym przeżyciem. 

Nasza cudowna Położna - Agnieszka Mucha @mucha.2727 sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil. Podziękowania dla całego zespołu Szpitala Klinicznego im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Dziękujemy!

Szczęśliwej rodzinie składamy szczere gratulacje!

Zobacz też: Narodziny drugiego dziecka. Jak wychować szczęśliwe rodzeństwo?