Magdalena Lamparska właśnie urodziła. Wybrała dla córeczki piękne i nietypowe imię

2022-09-20 10:55

Magdalena Lamparska właśnie poinformowała swoich fanów, o tym, że na świecie jest już jej córeczka. Piękne, rodzinne zdjęcie, aktorka uzupełniła wzruszającym opisem. Podała też imię dziewczynki - jest nietuzinkowe, a dzięki dwuczłonowości łączy nowoczesność z tradycją. Nie zabrakło też pięknych podziękowań w stronę personelu szpitala, w którym rodziła gwiazda.

Magdalena Lamparska
Autor: Instagram/ @ magdalamparska Magdalena Lamparska urodziła córeczkę.

Magdalena Lamparska właśnie urodziła swoje drugie dziecko. 34-letnia aktorka jest już mamą Tymoteusza, który ma 5 lat. Teraz wraz z mężem, podróżnikiem Bartkiem Osumką, przywitała na świecie córeczkę. Aktorka nie kryje wzruszenia. 

To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu

Marissa o sukcesie piosenki do filmu „365 dni: Ten dzień”

Aktorka w swoim poście nie zapomniała jednak wspomnieć także o synku. Całkiem niedawno, martwiła się i zastanawiała, jak uda jej się podzielić miłość i uwagę na dwoje dzieci. Pisała wówczas we wzruszający sposób:

Teraz zastanawiam się jak to jest z miłością? Jak z podziałem uwagi? Czy można serce przeciąć na pół? Jak to jest/było u Was?

Teraz, chyba problem rozwiązał się sam, a Lamparska wraz z mężem i synkiem wita w rodzinie noworodka:

Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną.

Dowiedz się: Jak się przygotować na przyjście na świat drugiego dziecka?

Imię Mila w 2022 roku otrzymało tylko 65 dziewczynek. To nietuzinkowy pomysł na nazwanie dziewczynki, choć w połączeniu z drugim imieniem po mamie - Magdalena, brzmi ponadczasowo. Imię Mila, szczególnie popularne jest we wschodniej Europie. Imię to nosi amerykańska aktorka z rosyjskimi korzeniami - Mila Jovovich, czy pochodząca z Ukrainy Mila Kunis. 

W pierwszym instagramowym wpisie po porodzie, Lamparska zawarła też podziękowania w kierunku personelu medycznego, z którym rodziła. Z jej słów wywnioskować można, że poród małej Mili musiał być pięknym przeżyciem. 

Nasza cudowna Położna - Agnieszka Mucha @mucha.2727 sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil. Podziękowania dla całego zespołu Szpitala Klinicznego im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Dziękujemy!

Szczęśliwej rodzinie składamy szczere gratulacje!

Zobacz też: Narodziny drugiego dziecka. Jak wychować szczęśliwe rodzeństwo?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza