Maja Hyży znowu w ciąży? Przed koncertem sylwestrowym zrobiła test, znamy już wynik

2023-01-02 12:18

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Najmłodsza córeczka Zosia urodziła się niedawno - ma dopiero pięć miesięcy. Wokalistka od dawna deklarowała, że duża rodzina to jej wielkie marzenie. Sugerowała nawet, że w sprawie powiększenia swojej rodziny jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. W Sylwestra wokalistka podzieliła się z fanami wiadomością, która sprawiła, że zaczęliśmy podejrzewać, czy już przeszła do realizacji swojego planu.

Maja Hyży niedawno urodziła. Przed koncertem sylwestrowym zrobiła test ciążowy. „Zapaliła się czerwona lampeczka”
Autor: Instagram/@majahyzy Maja Hyży niedawno urodziła. Przed koncertem sylwestrowym zrobiła test ciążowy. „Zapaliła się czerwona lampeczka”

Wokalistka przyznała na łamach „Super Expressu”, że tuż przed swoim występem na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” zaczęła odczuwać typowe dolegliwości ciążowe. Postanowiła więc nie czekać i czym prędzej zrobiła test ciążowy. Czy wynik okazał się pozytywny?

Przeczytaj także: W 2023 czeka nas kolejny baby boom. Te znane mamy urodzą niebawem, jedna z nich czeka na 6. dziecko

Zaniepokojona Maja Hyży przed wyjściem na scenę zrobiła test ciążowy!

Maja Hyży przed sylwestrem zrobiła test ciążowy

O tym, że gwiazda postanowiła wykonać test ciążowy, poinformowała na InstaStories.

Jeśli będą dwie kreski, to zamawiam imię Sylwester – napisała pod fotką.

Nie zdradziła jednak wyniku testu, dlatego dziennikarze „Super Expressu” postanowili wprost zapytać ją o to chwilę przed jej występem w Zakopanem. Maja zdradziła, że tym razem nie zostanie mamą. Jej organizm zrobił jej psikusa i wysyłał fałszywe sygnały. Być może winny za całą sytuację był stres, który towarzyszył jej przed koncertem.

Zrobiłam test ciążowy i była jedna kreska… Zapaliła się czerwona lampeczka, ale to był tylko fałszywy alarm – przyznała w rozmowie z gazetą.

Artystka nie ukrywa, że ujemny wynik testu bardzo ją ucieszył. Mimo, że doskonale czuje się w roli mamy czwórki pociech, w rozpoczynającym się właśnie roku postanowiła przede wszystkim skupić się na własnym rozwoju i póki co nie planuje powiększenia rodziny.

Spełniam się już w macierzyństwie, które będzie trwało i trwało… Marzy mi się dużo koncertów, dużo nowych singli. Próbujemy dostać się na preselekcje do Eurowizji… Powiększeniu rodziny na razie mówię stop – skwitowała.

Przeczytaj: Marina szczerze na temat drugiego dziecka. Plany pokrzyżował jej nowotwór

Maja Hyży: życie prywatne i kariera

Maja Hyży na polskiej scenie muzycznej jest od około 10 lat. W mediach zadebiutowała jako uczestniczka trzeciej edycji programu "X Factor", w którym występowała ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Odpadła wówczas w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Do tej pory wydała jeden album studyjny – „W chmurach”. Oprócz kariery muzycznej, Maja Hyży realizuje się także jako influencerka. Z jej działalności w mediach społecznościowych możemy ją lepiej poznać z prywatnej strony.

W 2011 roku wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego, z którym ma 11-letnich synów-bliźniaków Wiktora i Alexandra. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się dwa lata później. Od 2020 roku wokalistka związana jest z Konradem Kozakiem, z którym doczekała się dwóch córek – 2,5-letniej Antoniny oraz 5-miesięcznej Zosi.

Przeczytaj także: Maja Hyży rodziła w bardzo komfortowych warunkach. Przyznała: "Warto w tym momencie zadbać o siebie"