Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Prezenterka zostanie mamą już po raz trzeci

2019-12-16 13:16
Małgorzata Rozenek
Autor: materiały prasowe

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan od dawna starali się o dziecko. Wreszcie się udało! Były bramkarz potwierdził na portalu społecznościowym, że w przyszłym roku kalendarzowym zostanie ojcem!

Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie doczeka się wspólnego dziecka z ukochanym Radosławem Majdanem. Prezenterka ma już dwóch synów z poprzedniego związku, ale bardzo chciała mieć kolejne dziecko razem z obecnym mężem byłym bramkarzem reprezentacji Polski.

Długo nie udawało się: krążyły plotki, że para bezskutecznie próbuje zapłodnienia in vitro. Sama gwiazda przyznała, że w trakcie starań op ciążę dwukrotnie poroniła. Wreszcie jednak, tuż przed świętami, szczęśliwy przyszły tatuś pochwalił się nowiną.

Zobacz video: Małgosia Rozenek-Majdan będzie mieć dziecko!

Czytaj: 5 zaskakujących faktów o ciąży Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego nie będzie miała praw rodzicielskich do dziecka!

Małgorzata Rozenek, potwierdziła własnym wpisem informacje o ciąży. "Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie..." - napisała, komentując wyznanie męża.

Prawdopodobnie ze względu na obawy o zdrowie maluszka, informacja o ciąży Małgosi Rozenek wypłynęła późno - prezenterka jest już w 4 miesiącu.

Czytaj: Anna Lewandowska jest ponownie w ciąży!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE