Małgorzata Tomaszewska rodziła w szpitalu gwiazd. Tyle musiała zapłacić za poród

2024-02-27 8:43

20 lutego Małgorzata Tomaszewska urodziła swoje drugie dziecko – córeczkę Laurę. Prezenterka w swoim ostatnim poście pokazała zdjęcie dziewczynki i podziękowała personelowi szpitala za wspaniałą opiekę. Chcąc zapewnić sobie najlepszą możliwą opiekę w okresie okołoporodowym dziennikarka wybrała ulubiony szpital polskich gwiazd.

Małgorzata Tomaszewska rodziła w szpitalu gwiazd. Tyle musiała zapłacić za poród
Autor: screen Instagram @malgorzata_tomaszewska Małgorzata Tomaszewska rodziła w szpitalu gwiazd. Tyle musiała zapłacić za poród

Informację o narodzinach małej Laurki do publicznej wiadomości przekazał dumny dziadek Jan Tomaszewski, ojciec prezenterki. Dziewczynka przyszła na świat 20 lutego o godzinie 16:00. Jej poród odbył się pod profesjonalną opieką pielęgniarek i położnych zatrudnionych w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny (tzw. szpital przy Madalińskiego).

Radosław Majdan o radach dotyczących wychowania jego syna

Małgorzata Tomaszewska wybrała szpital Świętej Rodziny

Tuż po porodzie Małgorzata Tomaszewska podziękowała szpitalnej ekipie przy okazji zdradzając swoje dalsze plany macierzyńskie.

„To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat. Dziękujemy całemu zespołowi w @szpitalswietejrodziny za wspaniałą opiekę. @kasiatrzaska dziękuję... Byłaś nieoceniona w jednym z najważniejszych momentów naszego życia. Widzimy się przy kolejnym porodzie, @asaletra_bielinska dziękuję za całą wspólną drogę i twoje ogromne wsparcie” – napisała prezenterka TVP.

Ile kosztuje poród w szpitalu gwiazd?

Szpital przy ulicy Madalińskiego od lat cieszy się doskonałą opinią wśród rodzących mam, nic więc dziwnego, że wybierany jest także przez polskie gwiazdy. Nie tak dawno rodziła tu Maja Hyży i żona Krzysztofa Ibisza – Joanna Kudzbalska.

Za usługi premium (poza NFZ) trzeba jednak zapłacić. Za poród w asyście dedykowanej położnej trzeba uiścić opłatę w wysokości 3915 zł. Dodatkowe łóżko dla osoby towarzyszącej to z kolei wydatek 400-500 zł za noc w zależności od standardu (tańszy jest rozkładany fotel, droższe dodatkowe łóżko). Istnieje też możliwość wynajęcie dwupokojowego apartamentu – koszt za dobę to 800 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza