Małgosia Socha już nie ukrywa twarzy dzieci. Jej starsza córka to skóra zdjęta z mamy

2022-10-19 11:47

Małgosia Socha prywatnie jest mamą trójki dzieci. Pierwszą córkę urodziła 9 lat temu, jednak do tej pory żadnego ze swoich dzieci nie pokazywała publicznie. Pociechy zawsze fotografowała tyłem lub z zasłoniętymi buziami. Teraz przestała to robić, a cała Polska przygląda się temu, jak wyglądają. Starsza córka to kopia mamy!

Małgorzata Socha
Autor: Instagram/ @malgosia_socha Małgorzata Socha przez długie lata ukrywała twarze swoich dzieci.

42-letnia Małgorzata Socha od wielu lat jest znaną polską aktorką. W filmach i serialach zaczęła pojawiać się już na studiach pod koniec lat 90. i na początku 2000. Większą rozpoznawalność przyniosła jej jednak główna rola w serialu komediowym "Dziupla Cezara", gdzie zagrała u boku Piotra Adamczyka. Miała wtedy 24 lata.

Oprócz sukcesów zawodowych Socha od lat jest w szczęśliwym związku, który rozpoczął się jeszcze, gdy była w liceum. Jej wieloletni partner, inżynier Krzysztof Wiśniewski, w 2008 roku został jej mężem. Para doczekała się trójki dzieci - 9-letniej Zofii, 5-letniej Basi i 4-letniego Stasia. 

Aktorka po latach przestała ukrywać twarze swoich pociech. Podobni do mamy?

Dowiedz się: Małgosia Socha bez słodzenia opowiada o swoich trzech ciążach

Małgorzata Socha pokazała psychofankę Ingi! To nie tylko ta sama sukienka

Przeczytaj też: Urodziła trójkę dzieci w trzy lata. Dziś przyznaje: "niemowlę i małe dzieci w domu to chaos"

Dlaczego Socha przestała ukrywać twarze dzieci?

Małgorzata Socha to bardzo rodzinna osoba, która przez lata strzegła swojej prywatności. Rzadko pojawiała się z mężem na ściankach, a jej dzieci były nieobecne w jej mediach społecznościowych. Jakiś czas temu pokazała jednak zdjęcia z urodzin swojego synka, Stasia. Zdjęcia podpisała wówczas chwytającymi za serce życzeniami:

Mój duży, dzielny i silny superbohater Staś ma już 4 LATA (4!!!! Sama momentami w to nie wierzę) i wydaje mu się, że już wszystko może, no i niech mu tak zostanie na kolejne lata! Świat jest Twój!!!

Ten trend zagości chyba w rodzinie aktorki na dłużej, bo dwa tygodnie wcześniej opublikowała zdjęcie ze swoimi dziećmi i ich przyjaciółmi z lasu. Aktorka żaliła się wówczas, że wypad na grzyby skończył się sprzątaniem lasu, bo ludzie tak w nim śmiecą. 

Miały być grzyby, a wróciliśmy z pełnymi workami śmieci.  

Najstarsza córka aktorki to jej kopia

Teraz na swoim Instastories Socha opublikowała rodzinne zdjęcia z wycieczki do Krakowa. Widać na nich całą trójkę rodzeństwa. Najbardziej podobna do mamy wydaje się jej najstarsza córka - Zofia. 

Jak myślicie, skąd taka zmiana w podejściu aktorki do publikowania zdjęć dzieci w internecie? Może są już na tyle duże, że same zdecydowały, by nie ukrywać ich twarzy...

Przeczytaj też: Anna Czartoryska gorzko o posiadaniu kilkorga dzieci: "Wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent"

Małgosia Socha z rodziną
Autor: Instastories/ @malgosia_socha Małgosia Socha pokazała zdjęcia z dziećmi.
Małgosia Socha z rodziną
Autor: Instastories/ @malgosia_socha Małgosia Socha pokazała twarze swoich dzieci.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza