Mama pięcioraczków pokazała pierwsze przygotowania do świąt. „Czaruś wspaniały, wesoły”

2023-11-29 10:47

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w rodzinie pięcioraczków z Horyńca ruszyły pełną parą. Mama pięcioraczków opublikowała wspaniałe wideo pokazujące zaangażowanie całej rodziny. Internauci zachwyceni najmłodszymi pociechami.

Pięcioraczki z Horyńca
Autor: Screen/Instagram/@piecioraczki_z_horynca Mama pięcioraczków pokazała pierwsze przygotowania do świąt. „Czaruś wspaniały, wesoły”

Dla niektórych święta to ubieranie choinki w Wigilię, zawieszanie światełek przed domem i przygotowywanie pierników całą rodziną w okolicach 6 grudnia.

Dominika Clarke, mama pięcioraczków z Horyńska pokazała na swoim profilu na Instagramie @piecioraczki_z_horynca, że przygotowania do świąt Bożego Narodzenia mogą ruszyć pełną parą już pod koniec listopada.

Internauci nie mogli oderwać oczu od tych szerokich uśmiechów na twarzach najmłodszych pociech.

Zobacz także: Słowa lekarki zdruzgotały mamę pięcioraczków. „W jej oczach byliśmy najgorszymi rodzicami”

Mama pięcioraczków pokazała, co dostała od państwa

Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą

W tym roku w niektórych miastach możemy już zobaczyć świąteczne dekoracje. Niektórzy przecierają oczy z zaskoczenia, patrząc na kalendarz, czy czegoś przypadkiem nie przeoczyli. Tymczasem w rodzinie Clarków przygotowania ruszyły już na całego.

Mama pięcioraczków w wyjątkowym wideo pokazała wszystkich domowników zaangażowanych w przygotowania do świąt.

- Przedświąteczna atmosfera dopisuje. W domu Clarke pierniczki pieczone są pełną parą – mówi na udostępnionym nagraniu szczęśliwa mama.

Możemy zobaczyć starsze dzieciaki, siedzące przy stole i dekorujące pierniki. Dominika z uśmiechem pokazuje synka, który ze smakiem zajada się jednym z nich. Czyż jednak nie jest to część wielkich przygotowań?

Kiedy ubiera się choinkę?

W niektórych domach wciąż istnieje tradycja, że choinka na Boże Narodzenie jest ubierana w Wigilię. Częściej jednak wiele rodzin szykuje ją tydzień wcześniej, aby na święta wszystko było już gotowe.

W rodzinie pięcioraczków choinka stanęła już pod koniec listopada. Dominika sama przyznała, że w tym roku ubrali świąteczne drzewko nieco wcześniej, ale powód łatwo zrozumieć.

- Troszkę wcześniej w tym roku, ale chcemy jak najdłużej cieszyć się atmosferą świąt, które w końcu możemy spędzać razem – powiedziała mama dzieci.

Były też gry i zabawy starszych dzieci z młodszymi oraz szykowanie skarpet na Mikołajki 6 grudnia. List do Świętego Mikołaja napisany, więc na pewno znajdą się w nich wspaniałe prezenty.

Maluchy zachwyciły internautów

Rodzina Clarke szykuje się również do świątecznej sesji zdjęciowej. W tym celu wszyscy domownicy byli ubrani w świąteczne stroje. Najmłodsze maluszki zachwyciły internautów. Wystarczy jednak zobaczyć, jak się uśmiechają, gdy podchodzi do nich mama, aby samemu poczuć tę wyjątkową, radosną atmosferę.

„Czaruś tak macha nóżkami, ze mało nie wyskoczy” – napisała jedna z internautek.

„Super, pięknie, aż serduszko się raduje, jak patrzy się na Was” – przyznała następna.

„Czaruś wspaniały, wesoły, uśmiechnięty” – podkreśliła inna.

„Cudowna rodzina, dzieci kochane, a maluszki przesłodkie” – dodała kolejna.

Jak się również okazuje, przygotowania do świąt w niektórych domach także już się rozpoczęły. Internautki przyznawały, że one również zaczęły piec pierniki, a w niektórych domach także stoi już choinka. Mając dzieci i chcąc rozświetlić mrok za oknem, to najlepszy sposób.

Czytaj także: Zadania do kalendarza adwentowego. 24 pomysły na świąteczne zadania dla dzieci

Kiedy zaczyna się adwent i ile trwa? Jakie są symbole adwentowe? Czym jest adwent dla dzieci?