Marcelina Zawadzka pokazała ciążę z perspektywy ojca. To sprawiedliwe?

2024-06-18 15:13

Modelka i była Miss Polonia, Marcelina Zawadzka trzy tygodnie temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Celebrytka dość długo ukrywała swój odmienny stan. Dziś jest już w dość zaawansowanej ciąży. Ostatnio pokazała co robi jej partner, gdy ona wypoczywa. "Nie żałuję" - zaznacza.

Ciężarna Zawadzka pokazała co robi jej partner, gdy ona wypoczywa
Autor: Instagram @marcelina_zawadzka Ciężarna Zawadzka pokazała co robi jej partner, gdy ona wypoczywa

35-letnia Marcelina Zawadzka już półtora roku temu mówiła w mediach, że jest gotowa na dziecko. Pod koniec maja, za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów:

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam

Od tego momentu nie ukrywa, że celebruje swój odmienny stan i że przewartościowała w swoim życiu wiele rzeczy. Ostatnio opublikowała też zabawną rolkę, która miała na celu podkreślić różnicę w oczekiwaniu na dziecko z perspektywy ojca i matki

Zobacz: Marcelina Zawadzka promienieje w ciąży. „Ale to cudne uczucie…”

“Idealny tata? To mój mąż” - jak kobiety postrzegają partnerów jako ojców

Marcelina Zawadzka nagrała rolkę o ciąży u ojców

Żarty o tym, jak ojcowie znoszą odmienny stan partnerki to już klasyk w mediach społecznościowych. Żartujemy zazwyczaj z tego, że wraz z przyrostem ciążowego brzucha mamy, zaokrąglają się też właśnie tatusiowie. W przypadku partnera Marceliny Zawadzkiej, taki efekt chyba jednak nie jest możliwy.

Modelka nagrała kilka dni temu rolkę, na której ubrana w dresy je ogórki kwaszone, będąc ewidentnie w domowym zaciszu. Gdy przegryza kultową przekąskę ciężarnych, kadr zmienia się na dynamiczny miks atrakcji w jakich bierze ostatnio udział ojciec jej nienarodzonego dziecka. Miss Polonia przyznaje, że ta odmienna perspektywa bardzo ją bawi, bo niedawno sama uczestniczyła we wszystkich tych atrakcjach.

Zainspirowana wczorajszym koncertem Metallici, na którą wybrał się mój narzeczony - powstała ta składanka. Nie mogę ze śmiechu… Jeszcze kiedyś 2 tygodniowe rajdy po pustyni ciężarówką czy tam rajdowym autem, codzienna jazda motocyklem w sezonie, skoki ze spadochronem nad Palmą w Dubaju, koncerty, festiwale, a teraz… Ale powiem Wam szczerze, że to się tak naturalnie i płynnie zmienia, że niczego nie żałuję

- zdradziła Zawadzka.

Marcelina Zawadzka zwalnia obroty przed porodem

Fanki gwiazdy w licznych komentarzach pod rolką radzą jej, by bez żalu oszczędzała swoje siły, bo już niedługo będzie musiała zmierzyć się z najbardziej ekstremalnym przeżyciem w życiu kobiety.

Tu też będzie za chwilę adrenalina i jazda bez trzymanki;

Marcelina śpij, śpij i jeszcze raz śpij. Po porodzie już nie będzie czasu na spanie;

Marcelina niedługo również będziesz miała "jazdę bez trzymanki" i nie raz "zjazdy;

Nie przejmuj się jeszcze trochę i będziesz miała rajd. Po mieście na porodówkę

czytamy pod postem celebrytki. 

Marcelina Zawadzka dużo adrenaliny dostarczała sobie nie tylko życiem prywatnym, z aktywnym partnerem, niemieckim influencerem i przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. Samo jej życie zawodowe było pasmem przeżyć. Odkąd w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia stale współpracowała z mediami. Była współprowadzącą "Pytania na śniadanie" oraz show "The voice of Poland". Przez rok grała jedną z ról w serialu "Pierwsza miłość", była również uczestniczką kultowego show "Taniec z gwiazdami". 

Jak sądzicie? Takie odmienne przeżywanie ciąży to standard, czy wszystko zależy od charakterów przyszłych rodziców?