Marcelina Zawadzka promienieje w ciąży. „Ale to cudne uczucie…”

2024-05-31 13:23

Niedawno prezenterka poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, a już kilka dni później pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z widocznym brzuszkiem. Marcelina Zawadzka nie kryje swojej radości i już zapowiada, że podobnych wyznań będzie więcej.

Marcelina Zawadzka promienieje w ciąży. „Ale to cudne uczucie…”
Autor: getty images/ Screen Instagram @marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka promienieje w ciąży. „Ale to cudne uczucie…”

Dokładnie 26 maja, a więc dokładnie w Dzień Matki, Marcelina Zawadzka poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. "Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam" - pisała wyraźnie wzruszona na swoim profilu na Instagramie.

Pod postem prezenterki od razu pojawiły się komentarze z gratulacjami. Wygląda na to, że podobnych wyznań będzie więcej, bo jak zapewnia szczęśliwa przyszła mama - błogosławiony stan był czasem, o którym marzyła.

Wczesne objawy ciąży

"Ale to cudne uczucie"

Można powiedzieć, że w polskim show-biznesie nastąpił prawdziwy baby boom. 15 maja swoją drugą córeczkę Jaśminę powitała na świecie Zofia Zborowska, dzień później swojego synka przywitali Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron.

Kilka dni później okazało się, że powiększy się rodzina Krzysztofa Ibisza, wielu zaskoczyła także wiadomość o tym, że Marcin Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem.

Dokładnie w Dzień Matki Marcelina Zawadzka przekazała, że ona również wkrótce zostanie mamą. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie, ku zaskoczneiu fanów, dokładnie widać już pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Modelka i prezenterka nie kryje swojej radości z faktu, że pod sercem nosi upragnionego maluszka. "Jestem gotowa. Ale to cudne uczucie..." - napisała na Instagramie.

Przy okazji od razu uprzedziła wszystkich czytających jej posty o tym, że swój profil traktuje jak pamiętnik, a czas ciąży jest dla niej niepowtarzalny i ważny. Możemy więc spodziewać się, że zdjęć dokumentujących ten okres będzie więcej, tak samo jak przemyśleń, którymi zechce podzielić się ze światem.

"Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości"

Przy okazji ogłoszenia radosnej nowiny, modelka pokusiła się także o osobiste wyznanie dotyczące jej związku i tego, jak wielkim uczuciem darzy partnera i przyszłego ojca. "Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości dzięki której powstał jego owoc" - napisała.

Na zdjęciach wykonanych o zachodzie słońca szczęśliwa przyszła mama czule trzyma ciążowy brzuszek i wtula w ramiona ukochanego. Z pewnością sesji takich jak ta, będzie więcej.

Czytaj też: Kubicka ostro: „Proszę sr*ć w swoim ogródku”. W godzinę nagranie zobaczyło 36 tys. ludzi

Czy jesteście gotowi na dziecko?

Pytanie 1 z 16
Co robiliście wczoraj wieczorem?
Nasi Partnerzy polecają