Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka. Pokazała urocze zdjęcia z baby shower

2024-06-24 11:00

Ciężarna Marcelina Zawadzka zorganizowała baby shower, na którym pojawiły się wszystkie ważne dla niej kobiety. Podczas spotkania w stylu boho wyjawiła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka. Pokazała urocze zdjęcia z baby shower
Autor: getty images/ Screen Instagram @marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka. Pokazała urocze zdjęcia z baby shower

Przyjęcia baby shower stają się coraz popularniejsze i na ich organizację decydują się nie tylko znane mamy. Coraz więcej kobiet spodziewających się dziecka chce świętować w gronie przyjaciółek fakt, że już wkrótce na świecie pojawi się ich długo wyczekiwana pociecha. Jeszcze 10 lat temu czytałyśmy o nich raczej w kontekście mody zza oceanu, tymczasem coraz częściej gościmy na tego typu imprezach także w Polsce.

W ostatnich miesiącach wyjątkowo popularny styl boho wkradł się nie tylko do wnętrz naszych domów - dekoracje i stroje dosłownie opanowały rodzinne przyjęcia. Właśnie na imprezę w stylu boho zdecydowała się również Marcelina Zawadzka, która w ostatni weekend świętowała baby shower.

Tak Marcelina Zawadzka chroni brzuszek. Pierwszy raz przyłapana w ciąży! Ujawniła, jak znosi swój stan

Baby shower u Marceliny Zawadzkiej

W weekend Marcelina Zawadzka zorganizowała przyjęcie, na którym pojawiło się wiele znanych osób. Ponieważ to impreza dla kobiet, zaproszone zostały wyłącznie bliskie sercu prezenterki przyjaciółki. Jak przekonywała na Instagramie, absolutnie wszystkie zaproszone osoby zjawiły się, co wywołało na jej twarzy pełen wdzięczności i radości uśmiech.

"Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że tyle dziewczyn do mnie dojechało, tyle moich bliskich też może cieszyć się w tym wyjątkowym miejscu" - mówiła Marcelina Zawadzka. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Julia Kuczyńska, która cztery lata wcześniej w tym samym miejscu świętowała swój baby shower. U przyjaciółki pojawiła się z synkiem, który wręczył przyszłej mamie prezent.

Prezenterka nie kryła wzruszenia i od razu zbiła piątkę z małym Bastianem. "Niebawem chłopaki będą bawić się razem" - napisała pod opublikowanym przez blogerkę modową zdjęciem.

Oczywiście nie zabrakło też innych niespodzianek i prezentów, które z pewnością przydadzą się młodej mamie.

"Dziewczynka Marcelinka spodziewa się... chłopca!"

Odkąd modelka poinformowała o ciąży, co zakomunikowała w mediach społecznościowych dokładnie w Dzień Matki, na jej profilu na Instagramie pojawiło się już całkiem sporo zdjęć, na których pokazuje rosnący ciążowy brzuszek. Dociekliwi już z samego kształtu brzucha mogliby próbować wróżyć, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki, bo przynajmniej kilka kadrów pozwala na ocenę jego wyglądu.

Warto jednak pamiętać, że ani ciążowe zachcianki, stan cery przez 9 miesięcy ciąży ani kształt ciążowego brzucha nie dadzą odpowiedzi na pytanie o płeć dziecka. Zazwyczaj to dopiero badanie usg pozwala ją stwierdzić, choć trzeba wiedzieć że i tu zdarzają się niespodzianki.

Zobacz też: Pomyłki podczas usg. Dlaczego lekarz mówi, że będzie chłopiec, a rodzi się dziewczynka?

Niektórzy rodzice organizują także odrębną imprezę gender reveal party, podczas której zdradzają jakiej płci będzie ich dziecko. Pomysłów na przekazanie informacji o płci dziecka jest wiele - od wypuszczania balonów z helem w kolorze różowym lub czerwonym po... spuszczanie wody w rzeczonym kolorze w toalecie.

Dla mam przyjęcie baby shower może być świetną okazją do tego, by przekazać bliskim informację o płci dziecka. Na podobny krok zdecydowała się Marcelina Zawadzka, która publikując zdjęcia i filmy ze spotkania w gronie przyjaciółek przekazała swoim fanom na InstaStory, że urodzi synka.

Dziewczynka Marcelinka spodziewa się chłopca

– oznajmiła szczęśliwa przyszła mama.

Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka
Autor: Screen Instagram @marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka

Bajkowe dekoracje i desery, które mogliśmy zobaczyć na zdjęciach nie zdradzały jednoznacznie, że chodzi właśnie o chłopca.  W końcu beż i błękit to kolory, które pasują zarówno chłopcu jak i dziewczynce, a na przyjęciu nie zabrakło również różowych akcentów, głównie w postaci świeżych kwiatów.

Czytaj też: Powiedziała mu, że zostanie tatą. Zareagował tak, że internauci radzą: "Zostaw go"

Sprawdź, jakiej płci będzie twoje dziecko

Pytanie 1 z 6
Do zapłodnienia doszło prawdopodobnie: