Powiedziała mu, że zostanie tatą. Zareagował tak, że internauci radzą: "Zostaw go"

2024-02-12 9:51

Młoda mama wybrała nietypowy sposób na poinformowanie swojego partnera, że zostanie ojcem chłopca. Reakcji mężczyzny nie mogła jednak przewidzieć nawet w najgorszych snach. Internauci byli dla niego bezlitośni i radzili kobiecie, by lepiej rozstała się z partnerem.

Młoda mama w nietypowy sposób poinformowała partnera o płci dziecka
Autor: Getty Images / TikTok Młoda mama w nietypowy sposób poinformowała partnera o płci dziecka

Młoda mama postanowiła poinformować swojego partnera, czy do ich rodziny dołączy synek czy córeczka. Wybrała nietypowy sposób: mężczyzna miał poznać płeć dziecka na boisku, w czasie meczu. Kobieta dokładnie zaplanowała całą niespodziankę, ale zupełnie nie spodziewała się tego, co nastąpi. 

Jak zaplanować płeć dziecka?

Poinformowała go, że będzie miał syna

Jest wiele sposobów na to, by poinformować partnera o płci dziecka. 18-letnia młoda mama wymyśliła bardzo oryginalny sposób: wypełniła piłkę proszkiem, który miał się wysypać, gdy mężczyzna uderzy w nią kijem od baseballa. Niespodzianka była dokładnie zaplanowana i miała przynieść mężczyźnie dużo radości.

Gdy 19-letni przyszły tata wyszedł na boisko, kobieta rzuciła mu piłkę. Odbił ją i wtedy w niebo wystrzeliła chmura niebieskiego proszku, która jasno wskazywała na to, że będą mieli syna. Reakcja ojca zaskoczyła internautów.

"No nie... a co z matką dziecka?"

Gdy mężczyzna dowiedział się, że to chłopiec, zaczął skakać z radości. Natychmiast przybiegli do niego koledzy z drużyny i wszyscy oddali się wspólnemu świętowaniu. Mama dziecka została odepchnięta na bok, a jej partner nawet do niej nie podszedł.

Nagranie zszokowało internautów. "No nie, a co z matką dziecka" – napisał jeden z obserwatorów na TikToku. "On poszedł prosto do znajomych, a ty tymczasem zmierzałaś prosto do niego!" - dodał ktoś inny. Niektórzy internauci radzili kobiecie, by zostawiła partnera, bo nie dojrzał do roli ojca.

Kobieta broni ukochanego

Film wywołał burzę w internecie, zobaczyły go 2 miliony ludzi. W końcu kobieta postanowiła zareagować i odpowiedziała internautom. "Tak, powinien był podbiec i mnie przytulić, wie o tym i czuje się okropnie. Ale on jest najlepszym chłopakiem na całym świecie i będzie najlepszym tatą, więc nie ma problemu – wszyscy możecie zostawić go w spokoju!" - odpowiedziała. 

Czytaj: W którym tygodniu ciąży widać płeć dziecka?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza