Marcelina Zawadzka zostanie mamą. Gwiazda pokazała nagranie z dużym brzuszkiem

2024-05-26 20:20

Takich wieści nikt się nie spodziewał. Do zacnego grona znanych mam dołączy modelka i Miss Polonia Marcelina Zawadzka. Gwiazda z okazji Dnia Matki wyjawiła skrywaną dotychczas w tajemnicy ciążę. Ma już całkiem spory brzuszek, ale wciąż wygląda obłędnie! Zobaczcie sami.

Marcelina Zawadzka jest w ciąży
Autor: Instagram/ @marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Ostatnie dni to w polskim show-biznesie istny baby boom. Najpierw, niespełna dwa tygodnie temu narodziny małej Jaśminy u Zosi Zborowskiej, później wieści o kolejnym dziecku Krzysztofa Ibisza, wczoraj informacja o narodzinach małego Leonarda, syna Sandry Kubickiej i Alka Barona. A teraz to. 

35-letnia polska modelka i Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam

- napisała gwiazda publikując urocze i romantyczne kadry znad morza, na których pozuje ze swoim narzeczonym, niemieckim influencerem i przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem.

Dowiedz się: Fakty i mity o ciąży po 35. roku życia - co warto wiedzieć o późnej ciąży?

Marcelina Zawadzka sprzedaje 130 metrowy apartament. Cena zwala z nóg!

Marcelina Zawadzka pokazała ciążowy brzuszek

Wygląda na to, że modelce dość długo udawało się ukrywać ciążę. Na nagraniach prezentuje już sporych rozmiarów brzuszek, ubrana w bikini i plażowy crop top ze spódnicą.  

Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłość dzięki której powstał jego owoc

- napisała zakochana modelka.

Pod postem Zawadzkiej pojawiła się masa gratulacji od znanych osób. Życzenia popłynęły między innymi od Idy Nowakowskiej, Basi Kurdej Szatan, Magdaleny Stępień, Natalii Siwiec czy Idy Nowakowskiej.

Kariera i życie prywatne Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka znana jest szerszej publiczności od 2011 roku, kiedy to została Miss Polonia. Od tamtego czasu stale pojawia się w mediach. Była współprowadzącą "Pytania na śniadanie" oraz "The voice of Poland". Miała też roczny epizod aktorski w seriali "Pierwsza miłość", była również uczestniczką show "Taniec z gwiazdami". 

Swoje zaręczyny Marcelina i Max ogłosili w sierpniu 2023 roku. Ciekawe, czy ślub zaplanują przed czy po narodzinach swojej pierwszej pociechy?

"M jak mama" składa szczere gratulacje przyszłym rodzicom. 

Przeczytaj: Pierwsze dziecko to zawsze "wykapany tata"? Sprawdzamy, ile w tym prawdy

Marcelina Zawadzka jest w ciąży
Autor: Instagram/ @marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka jest w ciąży