Marta Paszkin z "Rolnika..." przekazała radosną nowinę. Posypały się gratulacje

2023-10-03 10:20

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7" poinformowała, że jest w ciąży. Uczestniczka programu spodziewa się kolejnego dziecka, a w swoich mediach społecznościowych poinformowała, który to miesiąc ciąży. Trzeba przyznać, że długo się ukrywała.

Rolnik szuka żony
Autor: Rolnik szuka żony/Instagram Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka

Marta Paszkin to uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", która chętnie dzieli się swoim codziennym życiem z internautami. Teraz poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy.

Anna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub z obcokrajowcem, który ją oszukał. Znacie szczegóły?

Marta Paszkin w ciąży

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to uczestnicy 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para w marcu 2022 roku wzięła ślub cywilny. W tym samym dniu chrzest święty przyjął ich synek, Adaś.

Jak się okazuje, wkrótce ich rodzina ponownie się powiększy. Marta na nagraniu z wakacji poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka! Kobieta jest już w 5. miesiącu ciąży.

Internauci zaskoczeni

Internautów zaskoczyła ta wiadomość, ponieważ nie spodziewali się, że kobieta jest w ciąży. Mimo swojej aktywności w mediach społecznościowych i częstej publikacji postów, uczestniczce programu do tej pory udało się ukryć, że spodziewa się malucha.

"Jak to możliwe że nic nie zauważyliśmy? Magia Instagrama! Ogromne gratulacje" - napisali pod filmem na Instagramie.

"Czyli rysunek z bankami i dziećmi się materializuje! Cudownie" - komentowali inni.

Kim jest Marta Paszkin?

Marta Paszkin to influencerka, która wzięła udział w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Z wykształcenia jest germanistką. Ma już córkę z poprzedniego związku — dziewczynka ma na imię Stefania i ma 9 lat. Wychowała się w Warszawie, ale postanowiła zgłosić się do słynnego show TVP, by odnaleźć miłość.

Na planie programu poznała przyszłego męża Pawła Bodziannego. Para przez długi czas żyła w związku nieformalnym, który zalegalizowali dopiero, gdy ich synek miał rok. Nie urządzili wielkiego, wiejskiego wesela, ponieważ doszli do wniosku, że chcą to zrobić na spokojnie, a w tamtym okresie w ich rodzinie było już zaplanowanych kilka wesel. Wzięli więc skromny ślub cywilny.

Para wystąpiła także w tanecznym show TVP "Dance, dance, dance".

Czytaj: Te znane mamy urodzą niebawem. Jakie gwiazdy spodziewają się dziecka w 2023 roku?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza