Nagrał histerię ciężarnej żony targanej hormonami. "Moja by mnie za to zabiła"

2022-08-31 12:28

Hormony ciążowe powodują niekiedy irracjonalne zachowania. Wzruszamy się, martwimy, rozpaczamy wokół tematów, które normalnie nie zrobiłyby na nas wrażenia. Dla mężczyzn, ojców naszych dzieci, to też niełatwy czas. Choć jak się okazuje, dla niektórych, to świetna zabawa... Podejście tego ojca rozbroiło też samą zainteresowaną. Ale inni ojcowie w komentarzach deklarują - "moja by mnie za to zabiła".

hormony ciążowe
Autor: Instagram/ @mattywilson Hormony ciążowe powodują niekiedy irracjonalne zachowania.

Nietypowe nagranie płaczącej w samochodzie kobiety i siebie komentującego z rozbawieniem, wstawił australijski aktor telewizyjny Matt Wilson. Jego ciężarna żona pod wpływem hormonów zaczęła niekontrolowanie płakać po tym, jak nie udało mu się... kupić blachy do wypieku chleba. 

W zamian mężczyzna kupił inne, ceramiczne foremki, ale nie o takie chodziło. Powód do płaczu rzeczywiście nietuzinkowy, aczkolwiek, jak na ciężarną - wytłumaczalny... Aktor był wyraźnie rozbawiony sytuacją. Ładnie to tak śmiać się z własnej, ciężarnej żony i do tego publikować to na Instagramie? 

Zobacz też: Jakie objawy ciąży wskazują na chłopca, a jakie na dziewczynkę. Sprawdziło się u was?

Uspokój swoje hormony

Jak się jednak okazuje, kobieta sama prosiła o to, by ją nagrywać w chwilach, gdy zachowuje się dziwnie.

Jess poprosiła mnie o nagrywanie jej załamań w ciąży. W dzisiejszym odcinku Jess jest zdenerwowana, że ​​nie mamy blachy na chleb - skomentował rozbawiony mąż na Instagramie. 

Na wideo widać, że kobieta najpierw płakała i była wyraźnie smutna, ale po komentarzach męża, zaczęła się śmiać sama z siebie. Jej smutek był spowodowany tym, że miała ogromną ochotę na chlebek bananowy, a bez formy nie mogła go upiec i zjeść. 

Dowiedz się: Zachcianki ciążowe - rzeczywisty objaw ciąży czy pretekst do objadania się?

Wideo z rozbawieniem komentowała męska część obserwujących Matta na Instagramie Internautów:

  • Hahahaha Renae by mnie zabiła, gdybym wrzucił coś takiego. 
  • Pamiętam, jak Em wybuchnęła płaczem, gdy pies ukradł jej pączka w parku… tak tragiczne, a jednak TAK zabawne

Nieco mniej do śmiechu jest jednak żeńskiej części odbiorców:

  • Hormony ciążowe nie są śmieszne.
  • - Nie dostałeś od niej za to w twarz? - zapytała jedna z fanek, na co żona aktora odpowiedziała - Nie, po prostu popłakałam trochę dłużej. 

Co sądzicie o całej sytuacji? Skoro bawi obydwoje małżonków, to jesteśmy za. Każda ciężarna zdaje sobie przecież w gruncie rzeczy sprawę, że jej zachowania są dość dziwne... 

Zobacz też: Dlaczego w ciąży mam ochotę na kwaśne lub słodkie?