Niezwykłe zdjęcie USG hitem internetu!

2014-09-03 11:23

Dumny tata zamieścił zdjęcie USG swojego dziecka w internecie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na USG został uwieczniony niezwykły moment. Zobacz, co robi dziecko!

Niezwykłe zdjęcie USG hitem internetu!
Autor: reddit.com Na USG został uwieczniony niezwykły moment. Zdjęcie: reddit.com

Każdego dnia do sieci trafiają miliony zdjęć USG, którymi chwalą się dumni rodzice. Jednak nie każde z tych zdjęć robi taką furorę, jak to. Fotografię opublikował dumny tata na portalu Reddit, komentując ją słowami:

- Wynik USG wygląda naprawdę dobrze.

Zdjęcie USG: uchwycono niezwykły moment

Zdjęcie USG błyskawicznie stało się hitem internetu - zostało opublikowane na portalach społecznościowych i trafiło do mediów. Nic dziwnego, bo nie zawsze uda się trafić w taki moment, gdy dziecko wykonuje gest "kciuka w górę". W wielu krajach jest to znak aprobaty i zadowolenia.

Sprawą zainteresowały się nawet serwisy informacyjne. Dumny tata Brandon Hopkins w wypowiedzi dla telewizji HLN-TV wyznał, że jego żona spodziewa się bliźniaków. Na razie nie wiadomo, jakiej płci są dzieci.

Co ciekawe, Brandon nie miał pojęcia, że zdjęcie USG jego dziecka stało się hitem internetu. O wszystkim dowiedział się od swojego brata.