Znana mama urodziła córki tego samego dnia w odstępie dwóch lat. "Mistrzyni samoświadomości"

2023-03-03 15:59

Ciąża i poród to niezwykły czas, który jednak ciężko przewidzieć. O ile można starać się zaplanować porę roku, w której urodzi się dziecko, o tyle dokładny dzień to już wyzwanie. Żona aktora Borysa Szyca, dziennikarka Justyna Nagłowska jest wyjątkiem, który potwierdza regułę. Między jej córkami są dwa lata różnicy i ani jednego dnia więcej.

Żona Borysa Szyca
Autor: Instagram/ @jus_naglowska Żona Borysa Szyca jest mamą dwóch córek i ich wspólnego synka.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska są parą już od dziesięciu lat. Mało kto wie, że byli razem już wcześniej, jednak się rozstali. Cztery lata temu wzięli ślub i stworzyli patchworkową rodzinę. Ona ma dwie córki - Franciszkę i Stefanię. On jest ojcem 19-letniej córki - Soni. Małżeństwo doczekało się też wspólnego synka. Henio ma już 3 lata

Ostatnio dziennikarka zdradziła zabawną ciekawostkę odnośnie swoich córek. Fani byli zachwyceni.

Przeczytaj też: Wiśniewski musi się natrudzić, żeby spotkać się z 9 dzieci. "Tak wyglądają święta w rodzinie patchworkowej"

Torba do porodu. Co spakować?

Dowiedz się: Anna Wendzikowska gorzko o patchworkowych świętach. "Na Wigilię dziewczyny są u swoich tatusiów"

Termin porodu to coś, co bardzo trudno zaplanować. Trzeba mieć zwyczajnie farta. Justyna Nagłowska nie raz już żartowała o swoim szczęściu co do porodów, podczas składania życzeń z okazji urodzi córek. 

- Moje córeczki obchodzą dziś urodziny. (...) Jestem szczęśliwa, że wybrały mnie na swoją mamę i że przyszły na świat tego samego dnia, bo kompletnie nie mam pamięci do dat - pisała żartobliwie na swoim Instagramie 5 lat temu.

W tym roku, na profilu żony znanego aktora znowu pojawiły się życzenia dla córek. 

- 14 lat temu zostałam mamą Frani. Moje pierwsze dziecko. Dwa lata później na świat przyszła Stefka. Od tamtej pory mówię, że mam dwa serca, by móc kochać je po równo. Teraz mam w sobie chyba z milion serc, bo ta miłość się wciąż mnoży (...) - napisała w pięknych słowach. 

Fani nie kryją zachwytu nad wspólną datą urodzin dziewczynek.

- Mistrzyni samoświadomości, Tobie nawet oksytocyna wskakuje w bloki startowe co do dnia - zażartowała jedna z internautek.

Nic dodać, nic ująć. 

Dowiedz się: Kiedy urodzę? Podpowiadamy sprawdzone sposoby na to, jak obliczyć termin porodu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza