Ola Żuraw dostała prezent za urodzenie dziecka. "Każda kobieta na to zasługuje"

2024-02-28 13:47

Ola Żuraw niedawno została po raz drugi mamą. Swoją codziennością dzieli się w mediach społecznościowych. Możemy tam poznać historię jej porodu, dowiedzieć się, co myśli np. o wręczanych przez partnerów prezentach za urodzenie dziecka.

Ola Żuraw pochwaliła się prezentem za urodzenie dziecka. Każda kobieta na to zasługuje
Autor: Instagram @aleksandrazuraw

Ola Żuraw to aktywna w mediach społecznościowych była uczestniczka programu "Top Model". Kobieta jest mamą kilkuletniej Poli, a także tęczową mamą. Jakiś czas temu musiała podzielić się z obserwatorami informacją, o której nie chce słyszeć żadna spodziewająca się maluszka kobieta - straciła ciążę, doszło do poronienia. Jednak po pewnym czasie ona i jej mąż mogli przekazać także radosną nowinę.

Spis treści

  1. Ola Żuraw urodziła tęczowe dziecko
  2. "Spełniło się moje marzenie"
  3. Prezent za urodzenie dziecka
Gadaj Zdrów: Poronienie dotyka co 10. kobiety, a wciąż jest tabu. "Nie ma empatii, nie ma wsparcia"

Ola Żuraw urodziła tęczowe dziecko

Aleksandra Żuraw-Świątek i jej mąż Kamil Świątek 2 lutego powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka otrzymała wyjątkowe imiona, Rozalia Klara.

- Tego nie da opisać się słowami. Nigdy wcześniej nie byliśmy sobie tak bliscy! Nowe życie, które przywitaliśmy na tym świecie nosi na imię Rozalia. Jest przepiękna i tak bardzo do nas podobna. Dziękuję!!! - dumny tata @duszekkapi napisał w walentynki na Instagramie.

Przeczytaj także: Oto, co widzi ojciec dziecka przy porodzie. Te zdjęcia szokują, nawet jeśli rodziłaś już naturalnie

"Spełniło się moje marzenie"

Ola Żuraw pokazała na Instagramie prezent, który otrzymała od męża za urodzenie dziecka. Ukochany podarował jej rozkładaną bieżnię. Jak przyznała influencerka, od dawna chciała kupić sobie taki sprzęt, jednak "jakoś się nie składało". - Teraz mój mąż stwierdził, że to idealny pomysł na to, żeby mnie zaskoczyć i właśnie spełniło się moje marzenie - wyznała.

Poprosiła także obserwujące ją mamy, aby powiedziały, jakie podarunki one otrzymały. - Myślę, że każda kobieta na to zasługuje - podsumowała. Dodała również ankietę, która potwierdza jej zdanie:

Prezenty za urodzenie dziecka dla mamy powinny być:

  • obowiązkowe,
  • wpisane w konstytucję.

Przeczytaj także: Prezent dla przyszłej mamy. Co kupić na baby shower?

Prezent za urodzenie dziecka

Czy partner jest zobowiązany do wręczenia podarunku? Ola Żuraw poruszyła temat, który budzi wiele emocji, a ile osób, tyle opinii. Są kobiety, które uważają, że to coś naturalnego, że tata "nagradza" mamę za jej wysiłek, inne nie oczekiwały żadnego prezentu, a ich partner postanowił ich zaskoczyć, jeszcze inne były przekonane, że coś dostaną, a tak się nie stało.

A co najczęściej, jeśli już, dostają? Z komentarzy pod nagraniem wynika, że najczęściej jest to biżuteria, kwiaty lub perfumy, ale pojawiają się i cieszące mamy prezenty praktyczne, jak ekspres do kawy czy suszarka do ubrań.

Jakie jest Twoje zdanie na temat prezentu za urodzenie dziecka?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza