Olga Bołądź urodziła. Córce nadała oryginalne imię: "Będzie zmieniać świat na lepsze”

2023-05-22 10:58

Olga Bołądź została mamą po raz drugi. Choć aktorka na co dzień mocno strzeże swojej prywatności, tym razem zrobiła wyjątek. O tym, że pociecha jest już od kilku dni na świecie, poinformowała w krótkim filmiku na Instagramie. Zdradziła też, jakie imię wybrała dla niej.

Olga Bołądź urodziła córeczkę. Nadała jej krótkie i oryginalne imię
Autor: Instagram/ @olgaboladz_official Olga Bołądź urodziła córeczkę. Nadała jej krótkie i oryginalne imię

To pierwsze wspólne dziecko 38-letniej aktorki z jej wieloletnim partnerem Jakubem Chruścikowskim. Gwiazda polsatowskiego serialu „Matka” ma już 9-letniego syna Brunona ze swojego poprzedniego związku. Teraz do rodziny dołączyła mała dziewczynka. Rodzice wybrali dla niej wyjątkowe, rzadkie imię.

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Olga Bołądź urodziła drugie dziecko

W piątkowym poście na Instagramie aktorka poinformowała, że jej córeczka bezpiecznie przyszła na świat. Dumni rodzice pochwalili się pierwszymi kadrami dziewczynki już z rodzinnego domu. Od razu też zdradzili jej piękne imię.

"Hej, tu Rita. Od kilku dni jest z Nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy Was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze" – napisała Olga Bołądź.

Na zdjęciach widać, że domownicy zgotowali maleństwu piękne powitanie. Czekały na nią złoto-różowe balony ułożone w imię Rita. Rodzice nie zdecydowali się pokazać wizerunku córeczki. Pokazali jedynie, jak oboje trzymają jej rączkę, a także jeden kadr z fragmentem główki dziewczynki, na którym widać, że urodziła się z bujną czuprynką.

Pod wpisem od razu posypały się gorące gratulacje od obserwatorów i wielu zaprzyjaźnionych gwiazd.

Córka Olgi Bołądź nosi piękne i oryginalne imię

Trzeba przyznać, że dziewczynka otrzymała naprawdę wyjątkowe i rzadkie imię. Jak sprawdziliśmy, w całym 2022 roku otrzymało je tylko 268 dzieci w Polsce. Niewiele osób wie, że imię Rita powstało jako skrócona forma imienia Margarita. Rozsławiła je natomiast aktorka - Rita Hayworth.

Tak samo na imię ma najmłodsza córka Cezarego i Edyty Pazurów. Nie tak dawno aktor w wywiadzie dla portalu Party.pl wyjaśniał, dlaczego właśnie to imię tak bardzo im się spodobało.

- To było pierwsze nasze dziecko, które chcieliśmy, aby miało tylko jedno imię. (...) Rita to są cztery litery piękne. To imię, które nadaje charakter dziecku, bo nasza mała jest taka "mała dorosła". Ona nie jest Ritunia, Riteczka, ona jest Rita! - podkreślił Cezary Pazura.

Rita to numerologiczna jedynka - czyli silna osobowość. Takie osoby doskonale wiedzą, czego chcą, wyznaczają sobie ambitne cele i z determinacją po nie sięgają. Często idą pod prąd, wydeptując pionierskie ścieżki.

Malutkiej Ricie i jej bliskim życzymy wszystkiego najlepszego!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza