Po wyznaniu żony porzucił małą córeczkę. Internauci nie mieli dla niego litości

2024-02-28 11:07

Pewien mężczyzna odciął się od swojej rodziny po tym, gdy żona wyznała mu wstrząsającą prawdę. Porzucił nie tylko ukochaną, ale i 9-letnią córeczkę. Przeżywał ciężkie chwile, a pocieszenia szukał u internautów. Reakcja ludzi na historię, którą opisał, była inna, niż się spodziewał.

Załamany ojciec
Autor: Getty Images Po 9 latach mężczyzna dowiedział się, ze nie jest biologicznym ojcem córki

Dziennik "The Mirror" opisał smutną historię rozpadu rodziny. Pewien mężczyzna poskarżył się w internecie, że jego życie legło w gruzach. W czasie kłótni żona wykrzyczała mu, że nie jest biologicznym ojcem ich córki. 37-latek nie wziął tego do siebie, myślał, że kobieta mówi to celowo, żeby go zranić. Nie mógł jednak zapomnieć o tym, co usłyszał i dlatego postanowił zrobić test na ojcostwo. Wynik zwalił go z nóg.

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

9 lat kłamstw

Badanie genetyczne potwierdziło, że mężczyzna nie jest biologicznym ojcem dziewczynki. Przez 9 lat mężczyzna wychowywał nie swoje dziecko, poświęcał mu uwagę, kochał i żył w przekonaniu, że córka jest jego. 

Kiedy przyszły wyniki badań, 37-latek pokazał wynik testu żonie, która zaczęła go błagać, by nie podejmował decyzji o rozstaniu i rozwodzie. Mężczyzna jednak nie wiedział, co zrobić, był zupełnie rozbity. "Powiedziałem, co się stało rodzinie i przyjaciołom, a oni stwierdzili, że powinienem wyciąć ich ze swojego życia — łącznie z moją córką" - przyznał w serwisie Reddit.

"Porzucenie jej trwale ją zrani"

Post 37-latka wywołał burzę w internecie. Obserwatorzy przyznali, że choć żona z premedytacją go okłamała i mocno zraniła, to najbardziej poszkodowana w tej sytuacji jest dziewczynka, która wzrastała w przekonaniu, że ma cudownego ojca. Teraz zostanie sama, zagubiona i przerażona sytuacją, której nie rozumie. "Może nie jesteś ojcem swojej córki, ale jesteś jej 'tatą'. Ona ma dopiero dziewięć lat. Porzucenie jej bardzo mocno i trwale ją zrani" - napisał jeden z internautów.  

Mężczyzna jednak wciąż bije się z myślami. Napisał w internecie, że żona błaga go, by do nich wrócił i nie porzucał jej ani córki. Prosi też, by nie pozbawiał ich dachu nad głową. Zraniony i urażony 37-latek nie chce jednak o tym słyszeć i twierdzi, że nie interesuje go, co stanie się z jego żoną. Jest przekonany, że zasłużyła na to, co się stało. "Nie obchodzi mnie, czy będzie bezdomna, czy nie — nie powinna była oszukiwać" - stwierdził.

Czytaj: Ile kosztuje test na ojcostwo?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza