Przyznała, że jej ginekologiem jest jej własny ojciec. Internautów zamurowało

2024-02-16 14:31

Więzi rodzinne zmieniają się na przestrzeni lat. W okresie dorastania dzieci często oddalają się od rodziców, a w dorosłości, zazwyczaj, gdy mają już własne pociechy, relacje na nowo się zacieśniają. W wypadku tej kobiety, ojciec zawsze był wzorem do naśladowania i ogromnym wsparciem, do tego stopnia, że został je ginekologiem. Wielu osobom nie mieści się to w głowach.

Jej ginekologiem był jej własny tata
Autor: TikTok/ @isabelsalasv Kobieta przeszła poważne leczenie, a jej ginekologiem był jej własny tata.

Isabel Salas to influencerka pochodząca z Ameryki Południowej. 28-latka w swoich mediach społecznościowych w większości porusza temat mody, urody i podróży, ale nie brakuje także nawiązań do jej zawodu. Salas jest bowiem ginekolożką, co było jej marzeniem od wczesnego dzieciństwa. Kobieta zawsze chciała pójść w ślady swojego ojca - także ginekologa. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Isabel leczy się u własnego ojca. Ten szczegół zdradziła, opowiadając o własnym leczeniu. To tata wykrył u niej guza jajnika.

Dowiedz się: Wyglądała jakby była w ciąży. W jej brzuchu rósł 20-kilogramowy guz jajnika

Spis treści

  1. Tata wykrył u córki raka jajnika
  2. Ginekolog jest lekarzem własnej córki i matki
„Miałam dwa nowotwory ginekologiczne jednocześnie”. Iwona wspomina trudną diagnozę

Tata wykrył u córki raka jajnika

Na wideo influencerki, która ma ponad 1,5 miliona followersów, widzimy, jak siedzi w gabinecie swojego taty. Najpierw przeprowadza on wywiad lekarski z córką. Dowiadujemy się, że młoda kobieta robi cytologię co kilka miesięcy, ale ostatnio dowiedziała się, że jej były chłopak ją zdradzał. 

W dalszej części nagrania dowiadujemy się, że ojciec wykrył u córki guza jajnika. Obydwoje wyglądają na mocno przejętych, jednak jak można wywnioskować z kolejnych wideo, Isabel przeszła operację, która się powiodła. 

Ginekolog jest lekarzem własnej córki i matki

Część internautek twierdzi, że mimo profesjonalizmu i doświadczenia taty, nie zdecydowałaby się na miejscu Isabel na to, by własny ojciec znał je "od tej strony". Wielu jednak widzi w tym ogromny plus, a nawet doszukuje się podłoża sukcesu w szybkim wykryciu i wyleczeniu.

„Jakie to szczęście, że twój ojciec jest twoim ginekologiem” – skomentowała jedna z kobiet. „Wiesz, że jesteś w najlepszych rękach.”

„Któż lepiej się nią zaopiekuje niż jej własny ojciec” – dodała inna.

Jak się okazuje, w rodzinie Salas ojciec Isabel jest ginekologiem wszystkich kobiet. Odpowiadając na zarzuty osób, które uważały, że cała sytuacja jest niewłaściwa, Salas poprosiła tatę, aby się odezwał. Wtedy ginekolog powiedział, że w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów opiekuje się członkami rodziny, w tym własną matką, żoną, ciotkami, kuzynami, a teraz także córką.

„Nie czuję się źle ani nieswojo. Wiem, żę kiedy moja mama, żona lub córka trafiają pod moją opiekę, mają pewność, że się nimi odpowiednio zaopiekuję” - spuentował.