Rafał Maślak wraca do hejtu za chrzest córki. „Kilka znanych osób się przyczepiło”

2024-04-09 9:42

Rafał Maślak, który zasłynął jako fotomodel i Mister Polski 2014, jest też mężem i tatą dwójki dzieci. Jego wesoła rodzinka od lat podbija media społecznościowe. Jak to jednak bywa ze znanymi osobami, zwłaszcza gdy pokazują swoją prywatność w internecie, są wystawione na oceny szerokiej publiczności, w tym krytycznych kolegów i koleżanek z show-biznesu.

Rafał Maślak o krytyce w showbiznesie za ochrzczenie córki.
Autor: Instagram/ @rafalmaslak Rafał Maślak o krytyce w showbiznesie za ochrzczenie córki.

Rafał i Kamila Maślakowie pobrali się sześć lat temu, a parą są od 2015 roku. Szczyt ich medialnej rozpoznawalności jako małżeństwa nastał jednak dopiero, gdy zostali rodzicami i mocno uaktywnili się w kanałach społecznościowych. Rodzina Maślaków powiększona o syna Maksymiliana i córkę Michalinę podbija Instagram i YouTube dzięki zabawnym, rodzinnym treściom. 

Ostatnio znany tata udzielił wywiadu dla Żurnalisty. Wspomnieniami wrócił do chrztu córki, który o dziwo był szeroko komentowany w show-biznesie. Co nie spodobało się znajomym z branży Maślaka?

Zobacz: Maślak po oskarżeniach fanów o zaniedbywanie córki, zabrał ją do specjalisty: "Dla pewności to sprawdzę"

Spis treści

  1. Rafał Maślak był krytykowany za ochrzczenie córki
  2. "W takich wartościach zostałem wychowany"
  3. Życie zawodowe Rafała Maślaka
Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Sprawdź: Rafał Maślak poddał się operacji dla dzieci. "Ból, kilkumiesięczna rehabilitacja przede mną"

Rafał Maślak był krytykowany za ochrzczenie córki

W wywiadzie jednym z wątków było życie prywatne gwiazdora. W pewnym momencie ze strony Żurnalisty padło pytanie o chrzest córki modela, Michaliny. Jak się okazuje, chrzest dziewczynki był szeroko komentowany w mediach z uwagi na fakt, że Maślak pokazał zdjęcia z uroczystości na swoim Instagramie. 

– Ja zawsze twierdzę, że niech każdy robi to, co uważa. Niech każdy swój ogródek uprawia, jeżeli oczywiście nie krzywdzi tym innych. Wtedy się wkurzyłem i to jeszcze kilka znanych osób się przyczepiło do mnie. Nie wiem jakim prawem mieliby oceniać mnie i to, co ja robię – zaczął znany tata.

Zapytany wprost, o to, kto krytycznie oceniał go za pokazanie uroczystości chrztu, nie ukrywał konkretnych nazwisk. 

– Na Wojewódzkiego się wkurzyłem. Kolega mi przysłał, że on był w Kanale Sportowym i zaczął się wypowiadać na temat sytuacji, że ja chrzczę dziecko. Zdziwiło mnie to bardzo, bo to jest moja sprawa, czy ja chrzczę to dziecko, i że pokazuję to światu. Jestem osobą wierzącą, jest to dla mnie ważne i to jest moja sprawa – wyjaśnił model.

"W takich wartościach zostałem wychowany"

Sytuacja ze znanym showmanem nie była jednak jednostkowa. Rafał Maślak już wcześniej wspominał, m.in w wywiadzie dla portalu Plejada, o komentarzach, jakie dochodziły do jego uszu po chrzcie córki. 

– Niech każdy robi to, co chce i sam decyduje o tym, co robi. Wszyscy w tym kraju dążymy do tego, żeby była wolność słowa i żeby mniejszości, większości miały swoje zdanie. Ja nikomu nie mówię, co ma robić. Akurat zostałem w takich wartościach wychowany i czuję się z tym bardzo dobrze – mówił kilka lat temu.

Życie zawodowe Rafała Maślaka

Od momentu wygranej w konkursie na Mistera Polski, Rafał Maślak kontynuuje pracę w modelingu, choć grywa też w serialach. Od 5 lat pojawia się na ekranach regularnie, grając w serialu "Barwy szczęścia".