Rozenek oferuje kursy dla mam, a internautki grzmią: "Henia wychowuje Niania, a nie Ty"

2022-05-17 11:42
Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram/ @m_rozenek Kurs Rozenek o macierzyństwie będzie hitem?

Małgorzata Rozenek to osobowość telewizyjna, która zasłynęła z programów poradnikowo-lifestylowych. Zaczęła być znana, jako "Perfekcyjna Pani Domu", gdzie pomagała Polkom wysprzątać mieszkania. Później był "Projekt Lady" i nauka dobrych manier. Teraz przyszedł czas na jej autorski pomysł dotyczący wychowywania dzieci "Macierzyństwo Rozenek".

Rozenek ma 43 lata i jest mamą trzech chłopców. 16-letniego Stasia i 12-letniego Tadeusza ma ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. 2-letniego Henia zaś ze swojego drugiego małżeństwa z piłkarzem i celebrytą Radosławem Majdanem. Właśnie tym, że jest mamą od lat, argumentuje pomysł stworzenia kursu dla mam. Tak o nim pisze na swoim Instagramie:

Nazywam się Małgorzata Rozenek-Majdan i możesz znać mnie z telewizji oraz książek, które wydałam. Nie jestem położną ani ginekologiem.

Jestem kobietą taką jak Ty, która przeszła przez wszystkie trudne, jak i wspaniałe chwile macierzyństwa.

Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania jakim stawiałam czoło sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu.

Zobacz też: Znane mamy w dzieciństwie - Socha, Siwiec, Rozenek, Lewandowska i inne

Pomysł nie spodobał się sporej ilości jej fanek w mediach społecznościowych. Komentują między innymi fakt, że życie mamy-celebrytki znacznie odbiega od życia "zwykłej" polskiej mamy, która pracuje na etacie i nie ma luksusu posiadania niani (zachowujemy oryginalną pisownię):

  • Co Ty możesz wiedzieć o macierzyństwie ? Henia wychowuje Twoja Niania a nie Ty
  • Mocne słowa. Nie miałabym chyba odwagi powiedzieć że dałam dzieciom wszystko co najlepsze. Prędzej starałam się dać wszystko. Ale czy dałam? Czy mi to osądzać? To powie dziecko jak dorośnie.
  • (...) to jest galaktyka rozbieżności w stosunku do sytuacji kobiety która pracuje za 4000 netto, 8 godzin w firmie, dojeżdża do pracy komunikacja, zawozi i odbiera dzieci ze szkoły i przedszkola. Przyjeżdża do domu i wszystko robi bez pomocy nianiek i pomocy domowej.
  • jest pani w ciaglych rozjazdach. Od treningu u Ani Lewandowskiej po Miami. Po drodze jeszcze mnostwo spotkan, sesji i wszystkiego innego. Ok taki styl zycia, taka praca, absolutnie nic w tym zlego. Jesli ma sie super pomoc przy dzieciach to czemu nie! Wierze w to ze jest pani super mamą tak jak kazda z nas. Jednak przez to jaki Pani styl zycia prowadzi portal , porady i wszystko inne zwiazane z macierzynstwem niestety - niedla mnie to mali wiarygodne.

Przeczytaj: Małgorzata Rozenek pokazała, czym karmi Henia. W komentarzach burza!

Spora część internautek jednak broni Małgorzaty Rozenek, zarzucając negatywnie komentującym - jad i zazdrość:

  • Zawsze uważałam, że kobiety są okrutne, zawistne i złośliwe. I każda mądra do wyrażania swych "mądrości" i oceny kogoś (zwlaszcza tej złej) jedynie w necie. Twarzą w twarz poległaby w minute... Szczekaczki od siedmiu boleści
  • Biedne zakompleksione kobiety pełne jadu i chorej obsesyjnej zawiści! P. Małgosiu proszę się na prawdę nie przejmować, to co pani pokazuje jest świetne, bardzo cenne rady i wskazówki
  • Kobieta petarda. jesteś mega inspiracją dla wielu z nas a jeśli kogoś boli Twój sukces to polecam kliknąć unfollow - proste acz nieoczywiste dla wielu osób. Pozdrawiam!

Sprawdź: Jak wyglądały znane mamy kilka godzin po porodzie?

W pewnym momencie do dyskusji internautek odniosła się też sama Rozenek. Odpowiedziała na komentarz już usunięty przez jedną z użytkowniczek, jednak odnoszący się do częstego argumentu przeciwników jej projektu - o tym, że gwiazda ma za dużo zajęć poza macierzyństwem, do tego nianie i panie od sprzątania. Gwiazda tak odniosła się do negatywnych opinii:

  • powiedz to każdej pracującej mamie, wiele z nich jest samotnie wychowujących, że kiedy próbują połączyć wszystkie funkcje to są do niczego. Co za głupota tak myśleć

Jak oceniacie całą aferę?

Przeczytaj: "Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza