Rusza kampania "Zdrowie Rodziny": przeczytajcie, na czym polega ten projekt!

2015-11-27 17:08

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z dużą kampanią prasowo-internetową "Zdrowie Rodziny". Projekt ukaże się 11 grudnia wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Serwis MjakMama24.pl objął patronat nad akcją. Zapraszamy was do zapowiedzi materiałów.

zdrowie rodziny
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Zdrowie Rodziny" dostępne już 11 grudnia w Dzienniku Rzeczpospolita.

Publikację otworzy wypowiedź prof. nadzw. CMKP, dr hab. n. med. Teresy Jackowskiej - Konsultanta Krajowego w dziedzinie pediatrii, która w wywiadzie wypowie się na temat wyzwań w polskiej pediatrii i trudnej pracy pediatry, zarówno poprzez delikatne, ale i profesjonalne relacje z rodzicami, a przede wszystkim z małymi pacjentami, na temat roli szczepień i profilaktyki.

Dr Hanna Czajka - Kierownik Wojewódzkiej Poradni Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, zgodziła się przybliżyć czytelnikom wrażliwy temat szczepień i problemu meningokoków. Dzięki poruszającej historii Mamy Weroniki na temat walki o życie córki zakażonej meningokokiem - rzetelne postanowiliśmy przedstawić ten temat - https://tnij.at/meningokoki

Maria, Jakub i Gabrysia autorzy bloga oczekując.pl - opowiadają o tym, jaki mają patent na wesołą i szczęśliwą rodzinę. Natomiast Anna Dymna zgodziła się na wsparcie kampanii poprzez wywiad, w którym przybliża działania swojej Fundacji i opowiada o tym, jak ważną rolę w procesie leczenia i rehabilitacji odgrywa wsparcie najbliższych.

Na łamach publikacji walczymy również o dostęp do nowoczesnej terapii w stwardnieniu rozsianym. Wesprze nas w tym apelu pacjentka Izabela Czarnecka – Prezes Fundacji Neuropozytywni oraz prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.

Polecamy wam też dwa panele ekspertów. Pierwszy został poświęcony odkleszczowemu zapalenie mózgu – głos zabierze dr Ryszard Koniora oraz prof. dr hab. Joanna Zajkowska - https://tnij.at/kleszcze

Drugi dedykowany będzie tematowi "Przewlekła obturacyjna choroba płuc" – tu głos zabierze troje ekspertów: prof. Paweł Śliwiński, prof. Ryszard Chazan, prof. Małgorzata Czajkowska – Malinowska.

Szukajcie Publikacji w Dzienniku Rzeczpospolita, już 11 grudnia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza