Rusza kampania "Zdrowie Rodziny": przeczytajcie, na czym polega ten projekt!

2015-11-27 17:08
zdrowie rodziny
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Zdrowie Rodziny" dostępne już 11 grudnia w Dzienniku Rzeczpospolita.

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z dużą kampanią prasowo-internetową "Zdrowie Rodziny". Projekt ukaże się 11 grudnia wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Serwis MjakMama24.pl objął patronat nad akcją. Zapraszamy was do zapowiedzi materiałów.

Publikację otworzy wypowiedź prof. nadzw. CMKP, dr hab. n. med. Teresy Jackowskiej - Konsultanta Krajowego w dziedzinie pediatrii, która w wywiadzie wypowie się na temat wyzwań w polskiej pediatrii i trudnej pracy pediatry, zarówno poprzez delikatne, ale i profesjonalne relacje z rodzicami, a przede wszystkim z małymi pacjentami, na temat roli szczepień i profilaktyki.

Dr Hanna Czajka - Kierownik Wojewódzkiej Poradni Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, zgodziła się przybliżyć czytelnikom wrażliwy temat szczepień i problemu meningokoków. Dzięki poruszającej historii Mamy Weroniki na temat walki o życie córki zakażonej meningokokiem - rzetelne postanowiliśmy przedstawić ten temat - https://tnij.at/meningokoki

Maria, Jakub i Gabrysia autorzy bloga oczekując.pl - opowiadają o tym, jaki mają patent na wesołą i szczęśliwą rodzinę. Natomiast Anna Dymna zgodziła się na wsparcie kampanii poprzez wywiad, w którym przybliża działania swojej Fundacji i opowiada o tym, jak ważną rolę w procesie leczenia i rehabilitacji odgrywa wsparcie najbliższych.

Na łamach publikacji walczymy również o dostęp do nowoczesnej terapii w stwardnieniu rozsianym. Wesprze nas w tym apelu pacjentka Izabela Czarnecka – Prezes Fundacji Neuropozytywni oraz prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.

Polecamy wam też dwa panele ekspertów. Pierwszy został poświęcony odkleszczowemu zapalenie mózgu – głos zabierze dr Ryszard Koniora oraz prof. dr hab. Joanna Zajkowska - https://tnij.at/kleszcze

Drugi dedykowany będzie tematowi "Przewlekła obturacyjna choroba płuc" – tu głos zabierze troje ekspertów: prof. Paweł Śliwiński, prof. Ryszard Chazan, prof. Małgorzata Czajkowska – Malinowska.

Szukajcie Publikacji w Dzienniku Rzeczpospolita, już 11 grudnia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE