Rzeźniczakowie potwierdzili ciążę. Fani: "Każdy zasługuje na szczęście i kolejną szansę..."

2023-09-11 9:24

"Śledztwo" fanów i portali plotkarskich dotyczące ciąży Pauliny Rzeźniczak trwało od kilku tygodni. Teraz małżeństwo potwierdziło radosną nowinę. Wiadomo też, że przyszła mama czeka na tęczowe dziecko, bo jak zdradził Jakub Rzeźniczak w jednym z wywiadów, za nimi bolesne poronienie.

Rzeźniczakowie potwierdzili ciążę.
Autor: Instagram/ @jakubrzezniczak25 / @paulina_rzezniczak Rzeźniczakowie potwierdzili ciążę.

- W tamtym okresie też Paulina była w ciąży i straciliśmy też tamto dziecko - wyznał Jakub Rzeźniczak jakiś czas temu w wywiadzie dla Żurnalisty, wspominając śmierć swojego synka Oliwiera, którego mamą była Magdalena Stępień.

Po tak traumatycznych przeżyciach para nie zaprzestała starań o dziecko. Już od jakiegoś czasu w mediach głośno było o tym, że Rzeźniczakowie będą mieli dziecko. Teraz potwierdzili radosną nowinę. 

Czekamy na Ciebie

- napisali na swoich instagramowych kontach. 

Zobacz też: „Nigdy później aż tyle nie płakałam” – 6 trudnych historii poronień naszych czytelniczek

Jessica Ziółek ostro o Jakubie Rzeźniczaku

Przeczytaj: On chciał obniżenia, a ona zwiększenia opłat na córkę. Jest wyrok w sprawie alimentów Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem. Fani gratulują, ale nie zapominają

Wczoraj wieczorem para pochwaliła się zdjęciem z USG, które potwierdziło trwające od dawna spekulacje. Fani gratulowali parze, ale nie obyło się też bez odniesień do napiętej atmosfery medialnej jaka ich otacza. 

Niespełna dwa tygodnie temu o ciąży Pauliny Rzeźniczak wygadała się Magdalena Stępień. Modelka odniosła się wówczas do fanów, którzy w licznych wiadomościach prywatnych pisali jej o kolejnym dziecku sportowca. 

"Proszę nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna. (...) Przestańcie mnie informować o tym, co oni robią i co się dzieje w ich życiu, taka prośba(...)" - napisała w swojej instagramowej relacji, a wieść o ciąży momentalnie obiegła media. 

Dziś fani Rzeźniczaka nie mogą tego wybaczyć Magdalenie. Część odnosi się także do jego złej sławy jako ojca i nowego życia, które ma szansę rozpocząć...

"Gratulacje. Szkoda że Magda wam ten piękną chwilę popsuła" - napisała jedna z fanek. 

"Się okaże po porodzie. Pan Jakub ma szansę wszystko naprawić i być najlepszym ojcem, takim jakim powinien być wcześniej. Szczerze gratuluję" - skomentowała z nadzieją inna. 

"Gratulacje. Mimo wszystko każdy zasługuje na szczęście i kolejną szansę... Szkoda tylko, że ktoś bardzo się pospieszył z ogłoszeniem tego przed Wami. Słabe zagranie" - skomentował jeden z użytkowników Instagrama.

Burzliwe życie prywatne futbolisty

Nie można się dziwić nawiązaniom fanów do złej sławy piłkarza. Życie prywatne Jakuba Rzeźniczaka nie od dziś jest tematem medialnym. W latach 2016–2020 był mężem Edyty Zając - modelki i Miss Polski 2014. W międzyczasie, w 2017 roku z pozamałżeńskiego związku z Eweliną Taraszkiewicz urodziła mu się córka - Inez.

Od marca 2020 do czerwca 2021 futbolista był związany z modelką, Magdaleną Stępień. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami ich synka. Oliwier Rzeźniczak miał 6 miesięcy, gdy lekarze wykryli u niego nowotwór wątroby. Chłopczyk zmarł krótko po swoich 1. urodzinach.