Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron już po ślubie. "Wyszłam za mężczyznę moich marzeń"

2024-04-10 22:27

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w środowy wieczór podzielili się dobrą nowiną - są już małżeństwem! Ślub wzięli kilka dni temu, wszystko udało im się utrzymać w tajemnicy. "Bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach" - napisała przyszła mama.

Sandra Kubicka i  Aleksander Milwiw-Baron
Autor: Instagram @sandrakubicka Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron lubią zaskakiwać (i doskonale im to wychodzi). Na ich profilach w ostatnich dniach pojawiały się "zwyczajne" relacje - z rodzinnymi spacerami, jedzeniem czy ciążową garderobą (na marginesie: podzielamy zdanie modelki, sukienki znacznie ułatwiają życie!), aż tu nagle "bum". Powitają synka już jako małżeństwo - w środowy wieczór poinformowali, że ślub już za nimi.

Spis treści

  1. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub
  2. Sandra Kubicka o ślubie. "Tak, jak to sobie wymarzyłam"
  3. Para lubi robić niespodzianki
Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub

Obserwując relacje Sandry Kubickiej na Instagramie spodziewałyśmy się, że zaskoczy nas informacją, że jest już po porodzie. A tu inna, choć również związana z rodziną, nowina.

- 06.04.2024, w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek), wyszłam za mężczyznę moich marzeń - niespodziewanie poinformowała Sandra Kubicka, publikując na profilu zdjęcia z uroczystości. - W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś - dodała.

Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż - napisała w poście.

Przeczytaj także: Kubicka i Baron mają już wybrane imię dla synka. "Jest międzynarodowe"

Sandra Kubicka o ślubie. "Tak, jak to sobie wymarzyłam"

Sandra Kubicka opowiedziała również o uroczystości. Zdradziła, że ślub odbył się w kameralnym gronie, "z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach".

Tak, jak to sobie wymarzyłam - podsumowała modelka.

W ceremonii uczestniczyli wyjątkowi goście - psy, które są pełnoprawnymi członkami (a raczej członkiniami, bo to dziewczyny) rodziny państwa Milwiw-Baron.

Zdjęcia ze ślubu pojawiły się również na facebookowym profilu Aleksandra Milwiw-Barona. - Ladies and Gentlemen! I present you Mr and Mrs Milwiw-Baron! - napisał świeżo upieczony mąż.

Para lubi robić niespodzianki

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą od kilku lat, zaczęli zaskakiwać nas niespodziewanymi wiadomościami pod koniec ubiegłego roku. - Sandra Baron - no fajnie fajnie, podoba mi się bardzo - pisała po tym, jak poinformowali o zaręczynach. Niewiele później, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, pojawił się kolejny news. - Czekamy na Ciebie Synku - napisali, informując o ciąży.

Przyszli rodzice znają już dokładny termin porodu - w związku z łożyskiem przodującym, są wskazania do planowej cesarki. Kiedy ich synek się urodzi? Pewnie znów będziemy mieli niespodziankę.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!