Sandra Kubicka pokazała prawdę o swoim brzuchu po ciąży. „Galareta musi się obkurczyć”

2024-06-18 10:32

Sandra Kubicka urodziła swojego synka, Leonarda niewiele ponad miesiąc temu. Gwiazda zachwyca piękną sylwetką, prezentując na sobie stroje kąpielowe i stylizacje z odkrytym brzuchem. Jak się okazuje, jej ciało nie jest jednak aż tak idealne, jak można sądzić.

Sandra Kubicka przyznała, że nawykowo wciąga brzuch
Autor: Instagram @sandrakubicka Sandra Kubicka przyznała, że nawykowo wciąga brzuch

29-letnia Sandra Kubicka oficjalnie zakończyła karierę w modelingu. Mimo to, jako znana piękność, właścicielka własnych marek i prezenterka telewizyjna wciąż ma wiele współprac z firmami odzieżowymi, na których mimo niedawnej ciąży prezentuje się fantastycznie. Żona muzyka, Aleksandra Barona z zespołu Afromental w obliczu niesamowitej ilości zachwytów, jakie nad jej wyglądem roztaczały fanki, postanowiła pokazać prawdę o swoim pociążowym brzuchu. Nie jest tak idealny, jak myślałyśmy...

Galereta. Widać, że się wszystko musi jeszcze obkurczyć, że jest luźno tam

– mówi modelka obklepując swój brzuch.

"Kobiety myślą, że są wartościowe, jeśli są chude". Rozmowa z couchynią ciałopozytywność. "Zaczeło się"

Przeczytaj: "Nie mogę na niego patrzeć". Brzuch po ciąży to zmora wielu mam. Jak sobie z nią radzą?

Sandra Kubicka po ciąży pokazała brzuch

- Galereta - mówi modelka oklepując swój brzuch. Widać, że się wszystko musi jeszcze obkurczyć, że jest luźno tam. A teraz pamięć mięśniowa - zaznacza wciągając i nieco napinając mięśnie. 

Oklepywany brzuch wyraźnie staje się u gwiazdy jędrniejszy. Czego to zasługa? Zdaniem celebrytki, miłości do sportu, który zawsze uprawiała, ale też specyficznego zwyczaju, jaki miała przed ciążą. Chodzi o wciąganie brzucha.

- Jak nie byłam w ciąży to zawsze chodziłam na wciągniętym brzuchu. cały czas mi pracował i to jest też taki pro-tip dla was. A ja jestem ogromnie wdzięczna mojej mamie, że zaszczepiła we mnie miłość do sportu. Ja też chcę Leosiowi to przekazać, bo sport to zdrowie, a to jak się wygląda to jest piękny skutek uboczny. Czy się czuję lepiej? No się czuję lepiej. Głęboko wierzę, że lata treningów, dbania o siebie, takiego po prostu zdrowego nawyku spowodowały, że tak dzisiaj mogę szybko wrócić do formy - podsumowała Kubicka.

Sandra Kubicka o wadze. Odradza "magiczne diety"

Modelka dodała też, że w zachowaniu zgrabnej i smukłej sylwetki oraz w powrocie do formy po ciąży, nie chodzi o to, by się głodzić, czy stosować magiczne diety. Ona sama korzystała chociażby z diety keto, która w jej wypadku zakończyła się efektem jojo. Dopiero, gdy zmieniła podejście, patrząc w swoim odżywianiu głównie na zdrowie, uzyskała najlepsze efekty. 

Co sądzicie o radach gwiazdy? To super, że zdecydowała się na szczerość i pokazała nie tylko blaski, ale i cienie swojego powrotu do formu sprzed ciaży. 

Dowiedz się: Jak Anna Lewandowska wróciła do formy po porodzie?