Sandra Kubicka pokazała urocze nagranie. Mały Leoś jest już w domu

2024-06-06 12:58

Sandra Kubicka zniknęła na krótką chwilę z mediów społecznościowych. Mniejsza częstotliwość wpisów mogła oznaczać tylko jedno - mały Leonard wyszedł ze szpitala. I faktycznie, znana mama podzieliła się dobrą wiadomością, rodzina jest już w komplecie. "Jesteśmy w domu" - napisała.

Sandra Kubicka pokazała urocze nagranie. Mały Leoś jest już w domu
Autor: Instagram @sandrakubicka Sandra Kubicka pokazała urocze nagranie. Mały Leoś jest już w domu

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami 16 maja, gdy niespodziewanie na świat przyszedł ich synek Leonard. Chłopiec urodził się pod koniec 33. tygodnia ciąży, więc jako wcześniak nie opuścił szpitala razem z mamą. Całe szczęście maluch nie musiał spędzić tam wiele czasu - dokładnie trzy tygodnie po narodzinach jest już w domu z rodzicami i... siostrzyczkami. Znana mama pokazała, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie.

5 rzeczy, których nie wiesz o połogu

Sandra Kubicka zabrała synka do domu

Po porodzie influencerka zniknęła z mediów społecznościowych, musiała dojść do siebie po traumatycznych przeżyciach. Krok po kroku wracała do dawnej aktywności w sieci, a my mogłyśmy podejrzeć, jak wygląda jej nowa codzienność. To m.in. regularne odciąganie mleka, dni spędzane w szpitalu z synkiem. Sandra Kubicka tłumaczyła również, że zanim Leoś wyjdzie do domu, ona będzie musiała wrócić na oddział. I tak też się stało. A dziś była modelka podzieliła się dobrą nowiną – w końcu wszyscy razem są w domu.

"After 3 long weeks in the hospital we are finally home. To były najdłuższe 3 tygodnie mojego życia, ale od teraz zaczynamy nasze forever after w miłości i spokoju" - napisała na Instagramie.

Na rolce możemy podejrzeć, jak z braciszkiem przywitały się jego trzy włochate siostrzyczki.

Dziewczynki poznały swojego braciszka i są zaczarowane. Lucky nie odpuszcza go na krok. Lilly szczeka na mnie, jak za długo zmieniam mu pieluchę, a Luna jeszcze się przełamuje, ale wiemy, że to wymaga tylko czasu. Jesteśmy przeszczęśliwi

- czytamy w jej wpisie.

"Dziękujemy Wam za miliony wiadomości i za wsparcie. Jesteśmy w domu" - podsumowała.

Teraz rodzina w końcu będzie mogła nacieszyć się sobą, bez dojazdów i rozstań.

Przeczytaj także: Sandra Kubicka pokazuje ciało po porodzie. "Gigantyczna pielucha przypomina o połogu"

Sprawdź, co wiesz o połogu?

Pytanie 1 z 25
Połóg trwa: