Sesja ciążowa z rojem pszczół! Zdecydowałybyście się na coś takiego?

Sesja z pszczołami
Autor: redakcja źródło: Instagram, Kendrah Damis

Jedna z przyszłych mam z Ohio postanowiła zrobić sobie niecodzienną sesję zdjęciowa, która miała upamiętnić jej ciążę oraz miłość do... pszczół. Emily Mueller sfotografowała się w roju pszczół. Co o tym sądzicie?

Sesje ciążowe to popularna pamiątka z okresu oczekiwania na dziecko. Emily Mueller, która była w ciąży nie wystarczyły normalne zdjęcia "z brzuszkiem", postanowiła więc sfotografować się otoczona 20 tysiącami pszczół. Emily, jak czytamy pod filmem jest pszczelarką i kontakt z tymi owadami nie jest jej obcy. Przyszła mama, jak widać, nie odczuwa najmniejszego lęku przed pszczołami.

Mimo to zdjęcia szokują i każą sobie zadać pytanie, czy ciążą sprzyja tego rodzaju ekstremalnym zabawom? Użądlenie pszczoły nie jest niebezpieczne, o ile osoba nie jest uczulona na ich jad, jednak zmasowany atak tych owadów mógłby być niebezpieczny dla każdego. także dla nienarodzonego dziecka. Podobnie, jak ukąszenie węża, z którym podobno również fotografowała się nieustraszona Emily.

Chcesz zobaczyć pszczelą sesję ciążową?

Czytaj: Sesja ciążowa: co zrobić, by wyszła idealnie?

Zdjęcia z porodu - fotografka opowiada, jak powstają sesje porodowe

SESJA ZDJĘCIOWA dla dzieci: W kadrze jestem w stanie zatrzymać czas... [WYWIAD]

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE