Sesja ciążowa z rojem pszczół! Zdecydowałybyście się na coś takiego?

2020-08-12 15:05

Jedna z przyszłych mam z Ohio postanowiła zrobić sobie niecodzienną sesję zdjęciowa, która miała upamiętnić jej ciążę oraz miłość do... pszczół. Emily Mueller sfotografowała się w roju pszczół. Co o tym sądzicie?

Sesja z pszczołami
Autor: redakcja źródło: Instagram, Kendrah Damis

Sesje ciążowe to popularna pamiątka z okresu oczekiwania na dziecko. Emily Mueller, która była w ciąży nie wystarczyły normalne zdjęcia "z brzuszkiem", postanowiła więc sfotografować się otoczona 20 tysiącami pszczół. Emily, jak czytamy pod filmem jest pszczelarką i kontakt z tymi owadami nie jest jej obcy. Przyszła mama, jak widać, nie odczuwa najmniejszego lęku przed pszczołami.

Mimo to zdjęcia szokują i każą sobie zadać pytanie, czy ciążą sprzyja tego rodzaju ekstremalnym zabawom? Użądlenie pszczoły nie jest niebezpieczne, o ile osoba nie jest uczulona na ich jad, jednak zmasowany atak tych owadów mógłby być niebezpieczny dla każdego. także dla nienarodzonego dziecka. Podobnie, jak ukąszenie węża, z którym podobno również fotografowała się nieustraszona Emily.

Chcesz zobaczyć pszczelą sesję ciążową?

Czytaj: Sesja ciążowa: co zrobić, by wyszła idealnie?

Zdjęcia z porodu - fotografka opowiada, jak powstają sesje porodowe

SESJA ZDJĘCIOWA dla dzieci: W kadrze jestem w stanie zatrzymać czas... [WYWIAD]

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza