Magdalena i Seweryn z "Rolnika" zostali rodzicami. Maluch nosi "sławne" imię

2023-04-19 10:08

Uczestnik popularnego programu "Rolnik szuka żony" właśnie został ojcem. Nowiną na swoim Instagramie podzieliła się jego żona, Magdalena. Para wybrała dla swojego dziecka piękne, romantyczne imię.

Seweryn i Magdalena z programu Rolnik szuka żony
Autor: Instagram/ @mos_madeleine_nova Seweryn i Magdalena z programu "Rolnik szuka żony"

Seweryn Nowak był uczestnikiem 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie znalazł jednak partnerki w telewizyjnym show. Jego udział nasycony był skandalami, bo z wielu odcinków wynikało, że zwiąże się z jedną z uczestniczek. Marlena, o której mowa, stwierdziła jednak w jednym z odcinków, że Seweryn nie był z nią szczery i zwyczajnie się nią bawił.

Ostatecznie mężczyzna dość szybko po udziale w programie związał się z Magdaleną Mos, która okazała się być jego sąsiadką. Widzowie mieli szansę poznać partnerkę rolnika w specjalnym odcinku programu. 

Zobacz też: Roksana z „Rolnik szuka żony” pokazała, co jadła na porodówce. Internautki zaskoczone

"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?

Dowiedz się: Na córeczkę Asi i Kamila z "Rolnika" wylał się hejt. Internauci skrytykowali jej wygląd

Magdalena i Seweryn zaręczyli się w kwietniu 2021 roku, a w minione lato wzięli ślub. Jak przyznawał uczestnik miłosnego show w rozmowie z mediami, nie sądził, że znajdzie miłość tuż za rogiem. 

- Całe życie czekałem na Madzię. Skoro jest przy mnie, nigdy nie będę już sam – mówił mężczyzna w wywiadzie dla „Na żywo”.

Jak się okazuje, para nie odwlekała planów poszerzenia rodziny. Na początku kwietnia Magdalena pokazała swoje zdjęcie w 39. tygodniu ciąży, a chwilę później - fotografię z baby shower, na której trzyma tort. Zdradza on płeć i imię dziecka przez widoczny napis - "Klara". Imię Klara z łaciny oznacza „jasny” lub „sławny”.

Kilka dni po przyjęciu szczęśliwa mama obwieściła na Instagramie, że jej córka jest już na świecie. 

"Syrka" - napisała w poście z 17 kwietnia pokazującym stópkę noworodka. 

Pod postem posypały się gratulacje, do których i my się dołączamy.