Sinsay wycofuje dwie zabawki ze sklepów. Mogą być niebezpieczne, więc lepiej je zwrócić

2024-07-10 8:40

Znana sieć sklepów odzieżowych informuje o wycofaniu ze sprzedaży dwóch produktów przeznaczonych dla dzieci. Jak sie okazuje: nie spełniają one wymogów, a co za tym idzie, mogą stanowić zagrożenie dla użytkowników. Dlatego klienci, którzy je kupili powinni natychmiast zaprzestać korzystania z nich.

Sinsay
Autor: Own Work / Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim/ www.commons.wikimedia.org

Sinsay apeluje do klientów o zwrot wadliwych towarów

Sinsay to marka odzieżowa znana w całej Polsce. W sklepach tej sieci można kupić przede wszystkim ubrania, ale na półkach często zdarzają się także inne produkty, w tym m.in. zabawki dla dzieci. I to właśnie dwie z oferowanych przez Sinsay zabawek nie spełniają standardów jakości, dlatego musiały zostać wycofane ze sprzedaży.

Sinsay przeprasza klientów za niedogodności i apeluje, by każdy, kto kupił zabawki, zwrócił je do sklepów. W przypadku zakupów online należy to zrobić wypełniając specjalny formularz zwrotu/reklamacji, dostępny na stronie, bądź też oddając zabawki osobiście do sklepu stacjonarnego.

Sinsay wycofuje wózek i zabawkę muzyczną

Produkty, które zostają wycofane ze sprzedaży to:

  • „Drewniana zabawka muzyczna” marki SINSAY, nr modelu: 7698P, wyprodukowanej w Chinach;
  • „Zabawkowy wózek” marki SINSAY, nr modelu: 7938R, wyprodukowany w Chinach.
Zabawki z Sinsay
Autor: Sinsay

W przypadku drewnianej zabawki muzycznej, a dokładniej cymbałków, istnieje niebezpieczeństwo odłączenia się metalowego talerza z podstawką i kołków mocujących sztabki cymbałków, co stwarza zagrożenie dla małych dzieci.

Jeśli natomiast chodzi o wózek, to ma on tylko jedną blokadę i nie jest odporny na obciążenia, co również jest niebezpieczne dla maluchów.

Jeśli masz w domu wyżej wymienione produkty, natychmiast zaprzestań korzystania z nich - apeluje Sinsay. Za oddane zabawki sklep zwróci pieniądze.

Zobacz też: Gęś Pipa kontra Ziemniak Pou. Która maskotka będzie hitem wakacji 2024?

Pamiętasz piosenki Fasolek?

Pytanie 1 z 11
Od czego zaczyna się wielka przygoda? Niezbędne są:
Nasi Partnerzy polecają