Słupsk. 5-letnia dziewczynka przygnieciona przez płytę nagrobną na cmentarzu

2022-10-24 16:55

W niedzielę 23 października na Starym Cmentarzu w Słupsku doszło do groźnego wypadku. 5-letnia dziewczynka, która wraz z babcią wybrała się odwiedzić groby bliskich zmarłych, w pewnym momencie została przygnieciona przez płytę nagrobną. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala.

Słupsk. 5-letnia dziewczynka przygnieciona przez płytę nagrobną na cmentarzu
Autor: Getty images Słupsk. 5-letnia dziewczynka przygnieciona przez płytę nagrobną na cmentarzu

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie około godziny 14. „Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy ustalili, że 5-letnia dziewczynka, będąca pod opieką babci, została przygnieciona przez płytę nagrobka”- powiedział „Super Expressowi” mł. asp. Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku.

Przeczytaj także: Czy zabierać małe dziecko na cmentarz w święto Wszystkich Świętych?

Zapadlisko na cmentarzu w Trzebini - Sierczy: cmentarz pozostaje zamknięty do odwołania, mieszkańcy są wstrząśnięci.

Wypadek 5-latki na Starym Cmentarzu w Słupsku

Póki co nie ustalono jeszcze, w jaki sposób doszło do wypadku. 5-latka została wydobyta spod płyty nagrobnej jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej i karetki. Dziecko z urazem nogi i ręki pogotowie zabrało do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

„Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację na podstawie, której będą ustalać jego dokładne okoliczności” - dodał oficer prasowy cytowany przez dziennik.

Przeczytaj także: Czy kobieta w ciąży powinna iść na cmentarz? A co z mamą niemowlęcia? Przedstawiamy "za" i "przeciw"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza