Święta u Majdanów. Radek złośliwie podsumował charakter Małgosi Rozenek i Henia

2022-12-27 13:55

Małgorzata Rozenek to jedna z tych celebrytek, które z ogromną dokładnością relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. W związku z taką częstotliwością publikacji zdjęć i filmów, często wkrada się do nich coś spontanicznego. Tym razem Rozenek usłyszała kilka gorzkich słów na temat charakteru swojego i Henia. Jak zareagowała?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek usłyszała w święta kilka gorzkich słów.

Majdanowie to jedna z najbardziej medialnych rodzin polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, byli znani od bardzo dawna. Jednak jako małżeństwo, skradli serca widzów głównie za sprawą programu "Azja Express". Ich rozmowy z reality show stały się kultowe, jak zwrot "nie mów do mnie teraz".

Od tamtego momentu ich popularność nie spada, a cała rodzina regularnie podsyca ją za sprawą aktywności w mediach społecznościowych. Sposób bycia Majdanów jako pary wciąż bawi, zwłaszcza teraz, gdy zostali oni rodzicami małego Henryka. 

Zobacz: Henio Majdan skończył 2 lata, rodzice podarowali mu niecodzienny prezent. "Rozczulił mnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"

Zobacz też: "Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

Wspólny syn Rozenek i Majdana, Henio, zwany przez rodzinę także Dzidziusiem Majdana, rośnie na oczach fanów. Jego medialna mama wciąż zasypuje swój Instagram nowymi filmikami z jego dzieciństwa. W okresie świątecznym prezenterka pokazała wspólne zabawy prezentami gwiazdkowymi. 

Podczas radosnego, świątecznego poranka, gdzie cała rodzina była jeszcze w piżamach, charyzmatyczny 2-latek sporo krzyczał i wyrywał reszcie rodziny swoje zabawki. 

On jest taki jak ty: wszystko wyrywa z ręki i uważa, że wszystko wie najlepiej - skomentował kąśliwie Majdan w kierunku "Małgoni".

Rozenek najpierw wyglądała na skonsternowaną, później jednak zrozumiała żart i zaczęła głośno się śmiać. Podpisała nawet filmik słowami "Miła świąteczna atmosfera". 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem.
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza