Syn Małgorzaty Rozenek skończył 18 lat. "Zawsze będzie tym małym chłopcem"

2024-06-05 11:45

Małgorzata Rozenek to mama trzech synów. Pod koniec maja świętowała urodziny średniego, Tadeusza, wczoraj w dorosłość wkroczył najstarszy - Stanisław. W okolicznościowym wpisie na Instagramie znana mama podkreśliła, że to on uczył ją macierzyństwa.

Syn Małgorzaty Rozenek skończył 18 lat. Zawsze będzie tym małym chłopcem
Autor: Instagram @m_rozenek Syn Małgorzaty Rozenek skończył 18 lat. "Zawsze będzie tym małym chłopcem"

W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan maj i czerwiec to czas rodzinnych imprez. Zaczyna się 10 maja, wtedy świętuje Radosław Majdan. 24 maja urodziny ma Tadeusz, 1 czerwca świętuje Małgorzata Rozenek-Majdan, 4 czerwca Stanisław, a 10 czerwca - Henryk. A po drodze jeszcze Dzień Mamy i Dzień Dziecka.

Znana mama nie pomija urodzin bliskich również na Instagramie, nie mogło tam zabraknąć wpisu z okazji urodzin Stanisława, jej najstarszego syna. "To On uczył mnie macierzyństwa i tak dobrze mu poszło, że powtórzyłam to jeszcze dwa razy" - podkreśliła w poście.

"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna

Stanisław, pierworodny syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, urodził się 4 czerwca 2006 roku. "To Mój Staś skończył dziś 18 lat. Nie wiem kiedy to minęło..." - napisała na Instagramie znana mama. To, jak czas pędzi, najbardziej widać właśnie po dzieciach. Tulimy w ramionach niemowlę, mija chwila i... przed nami stoi młody mężczyzna.

Prezenterka w swoim wpisie podkreśliła, że Stanisław nauczył ją macierzyństwa. Wiadomo, że najstarsze dziecko przeciera szlaki - nie chodzi tylko o to, że później rodzeństwo ma łatwiej. To dzięki temu pierwszemu kobieta staje się mamą, odkrywa siebie na nowo.

Jesteśmy z niego dumni i pewni, że dorosły świat powiększył się o cudownego i wartościowego człowieka. Dla mnie jednak Staś zawsze będzie też tym małym chłopcem, który kochał dinozaury i spacery po lesie, jedzenie truskawek i malowanie farbami. To On uczył mnie macierzyństwa i tak dobrze mu poszło, że powtórzyłam to jeszcze dwa razy. Jestem szczęśliwa, że mam takiego syna i chociaż wyrósł już z siadania mi na kolanach, to nigdy nie wyrośnie z mojego serca. Stasiu zawsze będziemy z Tobą

- podkreśliła w swoim wpisie Małgorzata Rozenek-Majdan.

"Tak, Staś kocha Japonię" - dodała, nawiązując do tego, co widzimy na opublikowanej rolce. Patrzymy na tort i od razu wiemy, że ma związek z Krajem Kwitnącej Wiśni. Spoglądamy na prezenty i chociaż nie wiemy, co jest w środku, charakterystyczne opakowanie sprawia, że puzzle układają się w całość.

Przeczytaj także: Małgorzata Rozenek szczerze o 800 plus. "Moje dzieci pobierają". Dostają jeszcze coś

Znana mama ma trzech synów

Małgorzata Rozenek-Majdan to mama trzech chłopców. Ojcem Stanisława i Tadeusza jest jej były mąż, Jacek Rozenek, a Henryka - Radosław Majdan. Między najstarszym a najmłodszym synem jest 14 lat różnicy - dokładnie tyle skończył w tym roku średni syn prezenterki.

Spora różnica wieku między dziećmi sprawia, że rodzice tak szybko nie będą musieli mierzyć się z syndromem pustego gniazda. Chociaż znana mama już teraz szykuje się do wyprowadzki Stanisława, zanim z domu "wyfrunie" Henryk, jeszcze trochę minie.

Przeczytaj także: Radosław Majdan o drzemce Henia: "Dwie godziny wakacji". Fanka oburzona

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?
Nasi Partnerzy polecają