Kurier-bohater "uratował Boże Narodzenie". Rodzice byli poruszeni

2022-12-19 15:39

Pewien pracownik firmy kurierskiej stał się jednym z najsłynniejszych "elfów świętego Mikołaja". Nie wiedząc, że jest nagrywany, ze zwykłej życzliwości ukrył pudło z wielkim prezentem i dzięki temu nie zepsuł pewnej 4-latce magii świąt. Jej rodzice byli tak zauroczeni jego postawą, że nagranie z przydomowych kamer wrzucili do internetu chwaląc go słowami - "uratował Boże Narodzenie".

kurier i świąteczne prezenty
Autor: Facebook/ @Mike Delaney Kurier ukrył prezent dla dzieci w genialny sposób.

Josh Satkin, kierowca firmy kurierskiej ze stanu Nowy Jork w USA, stał się niekwestionowanym bohaterem świąt pewnej rodziny. Sam z siebie ukrył wielkie pudło z zabawką tak, by dzieci mieszkające w domu, który obsługiwał, nie były w stanie niczego podejrzewać. Film pokazujący, jak sprytnie wykombinował skrytkę na prezent,fst stał się viralem i swego rodzaju symbolem ducha świąt.

Dowiedz się: Jak podłożyć prezenty pod choinkę i nie zrujnować dziecku świąt?

Mjakmama rysuje: Jak narysować Mikołaja?

Sprawdź: Święty Mikołaj biskup: jak zmieniło się postrzeganie Świętego Mikołaja?

Na filmie, którym zachwycają się pochłonięci gwiazdkową atmosferą internauci, widać, jak kurier niesie ogromny karton z zabawką. Stawia go pod domem i przenosi dwa wielkie kosze stojące przy trawniku, by zakryć opakowanie. Na koniec poprawia swoje dzieło, przykrywając kosze stojącym przy nich pustym kartonem. 

Zgodnie z relacją zachwyconej rodziny, oboje rodzice otrzymują powiadomienia z systemu kamer, gdy ktoś jest na ich podjeździe, dzięki czemu Megan Delaney mogła zobaczyć nagranie później, mimo że spędziła cały dzień z dziećmi poza domem. Gdy dostała powiadomienie, że paczka została dostarczona, wracała do domu zrezygnowana myślą, że jej 4-letnia córka znajdująca się w samochodzie, odkryje swój prezent gwiazdkowy. Dzięki kurierowi udało się nie zepsuć jej świąt.

Takie małe akty dobroci sprawiają, że święta są jeszcze bardziej magiczne - skomentowała mama dziewczynki. 

Przeczytaj: Czy Święty Mikołaj istnieje? Kiedy powiedzieć dziecku prawdę?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza