Trwa konkurs Anioły Rodzić po Ludzku. Głosować można jeszcze przez tydzień!

2021-10-08 14:29
Anioły Rodzić po Ludzku
Autor: Materiały prasowe 2. edycja konkursu Anioły Rodzić po Ludzku

To już druga edycja konkursu Anioły Rodzić po Ludzku organizowanego przez Fundację Rodzić po Ludzku. Pierwsza edycja Konkursu cieszyła się dużym powodzeniem, a historie Położnych - Anielic, wychwalanych przez głosujące kobiety pokazały, jak bardzo potrzebny i piękny jest to zawód.

W konkursie, organizowanym przez Fundację Rodzić po Ludzku, chodzi o docenienie położnych, o których kobiety mówią "Anioł". Wspierających i profesjonalnych, słuchających i zaangażowanych, zwykłych a niezwykłych, którym szczególnie bliska jest idea opieki i rodzenia po ludzku.

Na położne można głosować do 15 października 2021

W pierwszym etapie konkursu, który właśnie trwa, głos mają kobiety – użytkowniczki portalu GdzieRodzić.info. Spośród wszystkich położnych, które biorą udział w plebiscycie, wybierają te, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Jeśli nie ma profilu położnej na GdzieRodzic.info trzeba działać! Zaprosić swoją Anielicę - zadzwonić, napisać do niej, odwiedzić ją i zachęcić do założenia wizytówki w bazie https://gdzierodzic.info/rejestracja/ i wyrażenia zgody na udział w konkursie.

Można oddać dwa głosy na położne: na pracującą w szpitalu i na pracującą w środowisku - poza szpitalem. Swój wybór warto uzasadnić dodatkowo komentarzem, który opisze wyjątkowość ich kandydatki na „Anioła”. Warto, żeby położne wiedziały o tym, jak wyjątkowo kobiety czuły się dzięki ich wsparciu. Głosy zbierane są do 15.10.2021 roku.

Zobacz: 7 pytań do położnej - warto zadać je przed porodem

2. etap konkursu "Anioły Rodzić po Ludzku"

Wtedy zaczyna się drugi etap konkursu i do pracy zasiada Kapituła Konkursu, która na podstawie głosów i komentarzy wybiera Anioły Rodzić po Ludzku. W skład Kapituły wchodzi dziesięć znamienitych kobiet: Justyna Dąbrowska, Magda Mołek, Agnieszka Lisiecka, Ewa Wietrak, Elżbieta Cherezińska, Anna Małek, Dorota Karkowska, Alicja Kost, Lara Gessler oraz Prezeska Fundacji Rodzić po Ludzku - Joanna Pietrusiewicz. 

Wyniki obrad Kapituły ogłoszone zostaną w drugiej połowie listopada 2021 roku. Więcej o Kapitule i konkursie znajduje się na stronie https://gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2021/

Fundacja Rodzić po Ludzku w tym roku obchodzi swoje 25-lecie i  przez cały ten czas działa po to, aby każda kobieta mogła urodzić swoje dziecko w godnych warunkach, otoczona szacunkiem i opieką. Konkurs jest wyrazem wdzięczności położnym, dla których te wartości są cenne w pracy.

Podziękujmy im razem!

Polecamy: Rola położnej - w ciąży, w czasie porodu i podczas połogu

5 błędów, których nie można popełnić na porodówce
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza