Wojciech Szczęsny po meczu zwrócił się do synka. Piękny gest młodego taty

2022-12-01 10:16

Cała Polska mówi teraz o Wojciechu Szczęsnym. Jest niekwestionowanym bohaterem mundialu. Zwłaszcza po wczorajszym meczu Polska-Argentyna, gdzie obronił rzut karny Leo Messiego, zachwytów nad nim nie ma końca. W wywiadzie po tym spotkaniu, bramkarz zwrócił się do swojego synka. Co powiedział?

Wojciech Szczęsny z żoną Mariną i synkiem
Autor: Instagram/ @marina_official/ @wojciech.szczesny1 Wojciech Szczęsny z żoną Mariną i synkiem.

Choć wczorajsze trzecie starcie w tegorocznych mistrzostwach świata było dla polskiej drużyny przegrane, to mimo wyniku 2:0 dla Argentyny, Polska zakwalifikowała się do 1/8 finału Mundialu. W ogólnej punktacji nasza drużyna wypadła lepiej w swojej grupie niż Meksyk, z którym to głównie rywalizowała. 

Bohaterem tych mistrzostw, tym razem nie jest jedynie Robert Lewandowski. Cała Polska mówi teraz o Wojciechu Szczęsnym. 

Dowiedz się: Gra w piłkę doskonale wpływa na rozwój. Zobacz, dlaczego warto kupić dziecku piłkę

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Przeczytaj też: Łapanie piłki to tylko zabawa? Nie! To wielki krok milowy w rozwoju, od którego zależy nawet prawo jazdy

Czułe wyznanie Szczęsnego do synka

Mecz zapewnił zarówno polskim kibicom, jak i piłkarzom reprezentacji niemałe emocje. Po jednoczesnej przegranej, ale i zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu Mundialu, Wojciech Szczęsny przyznał w wywiadzie z jednym z dziennikarzy sportowych:

Było nam ciężko, bo graliśmy z zespołem nie z naszej półki. On może pozwolić sobie trzymać piłkę przez 90 minut i nie dać jej nam powąchać. Fajnie jest grać z takimi zespołami; raz na sto się wygra. Dzisiaj się nie udało, ale po raz pierwszy cieszę się z przegranej - komentował bramkarz.

Szczęsny zwrócił się także do swojej rodziny, która, jak powiedział, oglądała mecz w Warszawie. Wspomniał swoją mamę, żonę Marinę i synka, Liama.

Kocham Cię, Liamku. Tata nie wraca do domu – zwrócił się do 4-latka.

Możemy tylko sobie wyobrazić, jak dumny czuje się teraz chłopczyk. 

32-letni Szczęsny i 33-letnia Marina Łuczenko są parą od 2013 roku. W związku małżeńskim są już 6 lat. W czerwcu 2018 roku na świat przyszedł ich synek Liam. Łuczenko oprócz kariery muzycznej, grała także w serialach - "Usta, usta" i "39 i pół".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza