Ten noworodek został bohaterem internetu. "To ja, gdy przychodzi weekend"

2023-03-30 13:40

Zdjęcie noworodka ze słodką, zdziwioną miną, błyskawicznie obiegło serwisy internetowe. Internauci nie mogą nadziwić się zabawnej mimice twarzy maluszka i prześcigają w tworzeniu śmiesznych komentarzy do fotografii.

Zdziwiony noworodek
Autor: Getty Images Zdjęcia zdziwionego noworodka obiegły świat.

Fotografia zabawnego niemowlaka stała się hitem internetu. Taika Yamada to maluch, którego mamą jest Tajka, a ojcem Japończyk. Noworodek przyszedł na świat 9 grudnia i ważył 3,6 kilograma.

Zakochani rodzice chętnie dzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami maluszka, nie spodziewając się, że wywołają taką lawinę komentarzy.

Zdjęcia noworodka rozbawiły internautów

Zdjęcia bardzo szybko obiegły serwisy społecznościowe. Mama Taiki Yamady, Siriluck Yamada, przyznała, że była bardzo zaskoczona, gdy zdjęcia synka zaczęły pojawiać się w kolejnych portalach. Nie miała świadomości, że fotografie malucha tak mocno spodobają się internautom. Co więcej, publikowano je i komentowano nie tylko w Tajlandii, ale również w innych krajach.

Na fotografiach owinięty w ręczniczek noworodek robi zabawne minki i śmiesznie wygina usteczka. Tym, co przyciąga wzrok, są jego oczy — maluch ma taką minę, jakby coś mocno go zdziwiło.

Być może tak reaguje na otaczający go świat? A może to odpowiedź na śmieszne miny rodziców? Niezależnie od tego, co wywołało reakcję dziecka, nie da się ukryć, że jest ona nie tylko zabawna, ale również urocza.

Internauci komentują

Pod zdjęciami pojawiła się masa komentarzy. "Jaki zawadiaka z niego" - piszą obserwujący. "Spójrz na dziecko, tak niewinne, urocze i psotne. Im więcej na nie patrzę, tym bardziej chcę je przytulić!" - dodawali inni. 

Nie obeszło się również bez zabawnych komentarzy, którym blisko jest do memów. "Mam taką samą minę na widok koleżanki, z którą umówiłam się na małego drineczka", "To ja, gdy przychodzi weekend" - czytamy pod fotografią w mediach społecznościowych rodziców.

A wy co sądzicie o tych zdjęciach? 

Czytaj: Jak interpretować mowę ciała noworodka?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza