Żebrowska znów żartuje z synka i pokazuje zdjęcie: "Przyklepać?". Trudno się nie roześmiać

2023-02-06 9:37

Ola Żebrowska, to mama czwórki dzieci. Jak sama o sobie mówi, jest "urodzoną matką" i właśnie z tego uczyniła rodzaj swojej marki własnej. Internetowe mamy uwielbiają jej podejście do rodzicielstwa - pełne luzu i humoru.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska znów pokazuje zabawne zdjęcie synka.

Żona znanego aktora, Michała Żebrowskiego, zyskała ogromną sympatię internautek właśnie dzięki pokazywaniu w swoich mediach społecznościowych niewyidealizowanego życia młodej mamy. Często wrzuca zdjęcia bałaganu w domu przy gromadce dzieci, a siebie i swoje pociechy prezentuje w sposób wyjątkowo naturalny, nie kreując na siłę rzeczywistości, jak dzieje się to na większości instagramowych kont. 

Żebrowska umie śmiać się sama z siebie, ale dużo luzu ma też w żartowaniu z macierzyństwa i... z własnych dzieci. Co jakiś czas, bez zbliżeń i kadrów ukazujących twarz, wrzuca zdjęcia 2-letniego syna, Feliksa. Chłopiec jest bardzo charakterystyczny. Nie sposób nie rozpoznać go po fryzurze. Teraz ma już burzę włosów. Dosłownie i w przenośni. 

Dowiedz się: Fanki o Żebrowskiej karmiącej piersią: zwymiotować można. Odpowiedziała jeszcze "gorszym" zdjęciem

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Sprawdź: Żebrowska pokazała, jak zasnął jej synek. Fanki komentują: "Ja bym była w panice"

Najmłodszy synek znanej pary najwyraźniej ma włosy, które bardzo łatwo się czochrają. Na wielu zabawnych fotografiach widać chłopca ze sporym nieładem na głowie. Żebrowska lubi "wkładać kij w mrowisko" i budzić kontrowersje, tak jak było z jej ostatnią sesją zdjęciową, na której karmiła córkę siedząc na toalecie. W przypadku włosów synka też już nie raz żartowała:

"Po jedzeniu, ręce wycieramy we włosy.  #protip" - żartowała pod jedną z fotografii. 

"Który team:  - mgiełka/olejek/odżywka  - nożyczki/golarka  - przyklepać?" - pytała zaczepnie fanki publikując zdjęcie włosów poczochranego dziecka. 

Tym razem jednak włosy małego Feliksa wyglądają jeszcze bardziej nietuzinkowo. Są dużo dłuższe i wyglądają, jak dredy. Znana mama podpisała swoje zdjęcie z Instastories bardzo lakonicznie - "sunday". 

A co Wy myślicie o tej fryzurze?

Ola Żebrowska Instagram screenshot
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram screenshot
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza