Żebrowska znów żartuje z synka i pokazuje zdjęcie: "Przyklepać?". Trudno się nie roześmiać

2023-02-06 9:37

Ola Żebrowska, to mama czwórki dzieci. Jak sama o sobie mówi, jest "urodzoną matką" i właśnie z tego uczyniła rodzaj swojej marki własnej. Internetowe mamy uwielbiają jej podejście do rodzicielstwa - pełne luzu i humoru.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska znów pokazuje zabawne zdjęcie synka.

Żona znanego aktora, Michała Żebrowskiego, zyskała ogromną sympatię internautek właśnie dzięki pokazywaniu w swoich mediach społecznościowych niewyidealizowanego życia młodej mamy. Często wrzuca zdjęcia bałaganu w domu przy gromadce dzieci, a siebie i swoje pociechy prezentuje w sposób wyjątkowo naturalny, nie kreując na siłę rzeczywistości, jak dzieje się to na większości instagramowych kont. 

Żebrowska umie śmiać się sama z siebie, ale dużo luzu ma też w żartowaniu z macierzyństwa i... z własnych dzieci. Co jakiś czas, bez zbliżeń i kadrów ukazujących twarz, wrzuca zdjęcia 2-letniego syna, Feliksa. Chłopiec jest bardzo charakterystyczny. Nie sposób nie rozpoznać go po fryzurze. Teraz ma już burzę włosów. Dosłownie i w przenośni. 

Dowiedz się: Fanki o Żebrowskiej karmiącej piersią: zwymiotować można. Odpowiedziała jeszcze "gorszym" zdjęciem

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Sprawdź: Żebrowska pokazała, jak zasnął jej synek. Fanki komentują: "Ja bym była w panice"

Najmłodszy synek znanej pary najwyraźniej ma włosy, które bardzo łatwo się czochrają. Na wielu zabawnych fotografiach widać chłopca ze sporym nieładem na głowie. Żebrowska lubi "wkładać kij w mrowisko" i budzić kontrowersje, tak jak było z jej ostatnią sesją zdjęciową, na której karmiła córkę siedząc na toalecie. W przypadku włosów synka też już nie raz żartowała:

"Po jedzeniu, ręce wycieramy we włosy.  #protip" - żartowała pod jedną z fotografii. 

"Który team:  - mgiełka/olejek/odżywka  - nożyczki/golarka  - przyklepać?" - pytała zaczepnie fanki publikując zdjęcie włosów poczochranego dziecka. 

Tym razem jednak włosy małego Feliksa wyglądają jeszcze bardziej nietuzinkowo. Są dużo dłuższe i wyglądają, jak dredy. Znana mama podpisała swoje zdjęcie z Instastories bardzo lakonicznie - "sunday". 

A co Wy myślicie o tej fryzurze?

Ola Żebrowska Instagram screenshot
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram screenshot
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza