Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Dwa miesiące temu urodziła drugą córeczkę

2023-03-21 8:49

6 stycznia 2023 roku na świat przyszła druga córka Marty i Dawida Kubackich. Od tych radosnych wydarzeń w rodzinie skoczka narciarskiego minęły zaledwie dwa miesiące. Wczoraj cały kraj obiegła wieść, o tym, że sportowiec przedwcześnie kończy sezon z uwagi na ciężki stan zdrowia swojej żony.

 Dawid Kubacki z żoną i córkami.
Autor: Instagram/ @dawid.kubacki.official Żona Dawida Kubackiego trafiła na oddział kardiologiczny w ciężkim stanie.

Dawid Kubacki zrezygnował z udziału w konkursie w Norweskim Vikersund, po tym jak otrzymał niepokojące wieści z kraju, w niedzielny poranek. Jak informował media ojciec skoczka, Edward Kubacki, jego synowa trafiła do szpitala z poważnymi zaburzeniami serca. 

Przeczytaj: Siusiasz "na Małysza" w obcej toalecie? Lekarze kateogrycznie tego zabraniają

Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie

Dowiedz się: Poporodowe problemy, o których się nie mówi. Ten dotyczy nawet 20 proc. mam

"Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie" - wyjaśnił Kubacki w oświadczeniu na Instagramie.

Cała rodzina jest pełna nadziei na powrót do zdrowia Marty Kubackiej. W domu czekają na nią dwie córeczki - 2-letnia Zuzanna i 2-miesięczna Maja.

"Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - napisał sportowiec.

Marta i Dawid Kubaccy są małżeństwem od 2019 roku. Para poznała się w trakcie studiów na katowickiej AWF. Cała rodzina sportowca jest bardzo wierząca. Przed każdym oddanym skokiem, reprezentant Polski w skokach narciarskich wykonuje znak krzyża. 

Pod postem sportowca znalazło się wiele wyrazów wsparcia. My także życzymy zdrowia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza