Zdrowa dieta dla mam, czyli jak utrzymać zgrabną sylwetkę z Pomelo

2015-07-21 16:03

W masie codziennych obowiązków ciężko wygospodarować czas na przygotowywanie zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków. Codzienne dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki witamin i składników odżywczych jest jednak konieczne. Jak to zrobić?

Zdrowa dieta
Autor: materiały prasowe

Pomelo to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Oferujemy pakiet 5 posiłków dostarczanych każdego dnia. Nasze jadłospisy są skonstruowane w taki sposób, żeby dostarczyć organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie mamy 6 rodzajów diet:

  • 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal – dla osób zainteresowanych redukcją wagi
  • Zbilansowana – dla osób chcących utrzymać swoją wagę, jeść zdrowo i smacznie
  • Wege – dla osób niejedzących mięsa
  • Sport – dla osób uprawiających sport minimum 3 razy w tygodniu, mających większe zapotrzebowanie kaloryczne

Nasze posiłki tworzymy z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. W naszych pakietach stosujemy produkty najwyższej jakości.

Naszym celem jest zadbanie o zdrowie i samopoczucie naszych klientów a jednocześnie pokazanie, że słowo dieta nie oznacza wyrzeczeń, głodówek, nudy. Staramy się wyrabiać w ludziach zdrowe nawyki żywieniowe. Oferujemy również poradę dietetyka.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Pomelo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza