Kim jest KONSULTANTKA MACIERZYŃSKA? Zadba o Twoją CIĄŻĘ, urządzi pokój dla DZIECKA. Za (spore) pieniądze

2014-06-06 10:56

Konsultantka macierzyńska to kolejny zawód po wedding plannerze, który przywędrował do nas z Ameryki. W czym może pomóc przyszłym mamom i dlaczego jej usługi tak dużo kosztują?

Konsultantka macierzyńska
Autor: thinkstockphotos.com Konsultantka macierzyńska kompleksowo zadba o samopoczucie przyszłej mamy, urządzi pokój dla dzieci oraz kupi wyprawkę.

Przez 9 miesięcy, w których oczekujesz na przyjście na świat maleństwa, musisz zrobić mnóstwo rzeczy. Przygotować miejsce dla dziecka, kupić wyprawkę, wybrać imię, przeorganizować pracę. I przygotować się psychicznie na to, że od dnia narodzin Twoje życie się zmieni. Wśród tych wszystkich nowych obowiązków powinnaś jeszcze znaleźć czas dla siebie i zwyczajną radość z błogosławionego stanu. Czy da się to wszystko pogodzić? Oczywiście, że tak, wystarczy tylko dobrze się zorganizować albo... wynająć konsultantkę macierzyńską.

Czytaj także: NIANIA VIP tylko dla bogatych? Chce wysokiej pensji, mieszkania i samochodu

Korzystanie z usług konsultantki macierzyńskiej staje się coraz bardziej modne w kręgach zamożnej klasy średniej. Taka konsultantka kompleksowo zadba o przyszłą mamę i wykona za nią wszystkie obowiązki. Oczywiśćie, nie za darmo.

Sprawi, że będziesz modną mamą!

Konsultantka macierzyńska pomoże Ci cieszyć się ciążą. Dobierze Ci odpowiednią dietę, zadba o Twoją formę i zaleci wykonywanie ćwiczeń fizycznych, odpowiednich dla Twojego stanu. Wybierze Ci również ciuchy, które będą jednocześnie eleganckie i wygodne, i w których będziesz wyglądała szałowo.

W Wielkiej Brytanii godzina usług konsultantki macierzyńskiej kosztuje... 315 funtów, a mimo to, cieszy się coraz większą popularnością. Taka cena obejmuje tylko podstawowy pakiet usług, bez kupowania wyprawki, urządzania pokoju dla dziecka czy projektowania ubranek. Jeśli przyszła mama chciałaby skorzystać z porady w którejś z wymienionych spraw, musi dodatkowo zapłacić.

Co sądzicie o zawodzie konsultantki macierzyńskiej? Ma szanse przyjąć się w Polsce?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza